Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. Császármetszés előtt állok...

3. Császármetszés előtt állok és van bennem némi félelem, aggodalom. Azok akik már túl estek rajta leírnák, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés
Milyen gyorsan vagy lassan ment a felépülés? Voltak e komplikációk? Tudtatok e szoptatni? Minden érdekel ezzel kapcsolatban.
2018. ápr. 18. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt császármetszésem, de neked viszont volt 2 is, csak jobban tudod, hogy tudtál-e szoptatni, vagy sem.
2018. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen tudtam. De most olyanok véleménye érdekelne akik már átestek a 3. műtéten. Hogy ők hogy viselték.
2018. ápr. 18. 11:39
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Veszélyeztetettség/komplikáció miatt volt az első császár vagy puszta felelőtlenségből?
2018. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az off miatt, én nem szültem 3x, csak 2x. Fontolgatom, hogy milyen lenne a harmadik... amennyi eddig történt, arról mesélnél röviden? Milyen a harmadik várandósságod? A heg hogy bírja? A dokid mit figyel jobban? Okozott bármi nehézséget? Mennyi idő telt el a két császárod óta?
2018. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves második kifejtenéd, hogy mire célzol mikor felelőtlenségről beszélsz? Ki az szerinted aki felvágassa a hasát jó kedvéből?
2018. ápr. 18. 14:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem volt választásom egyiknél se sajnos. Én lettem volna a legboldogabb ha sikerül természetesen úton világra hozni őket. De nem így alakult.
2018. ápr. 18. 14:30
 7/13 A kérdező kommentje:
A terhességgel szerencsère nincs gond. Az elején volt egy hematoma de elmúlt. A heg is rendben van. Kedves utolsó.
2018. ápr. 18. 14:32
 8/13 A kérdező kommentje:
4 és fél év. A második és harmadik műtét között.
2018. ápr. 18. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 csàszàr volt. A màsodik ès harmadik között csak màsfèl èv telt el. Semmi problèma nem volt sem a terhessèggel, sem a heggel, sem a műtètnèl. Sőt! A harmadikbòl èpültem fel a leggyorsabban. Meg is voltam lepődve. Dèlelőtt negyed 10-kor emeltèk ki a babàmat, màsnap reggel màr törökülèsben ültem az àgyon. Tènyleg. Annyi, hogy az első kettőnèl nem volt utàna fejfàjàs, viszont a harmadik utàn sajnos brutàlis fejfàjàsom volt 3 napig. Ès a vègèn azt mondta a dokim, hogy gyönyörű a mèhem, nyugodtan jöhet a negyedik baba. 😊 (Bàr nem tervezünk negyediket!!!!)
2018. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
...ja, szoptatni sajnos nem tudtam, csak 2 hònapig pòtlàssal, de erre szàmìtottam, mert egyiket sem tudtam. A legnagyobb erőfeszìtesek, pròbàlkozàsok ellenère is kevès volt a tej. Pedig tènyleg mindent megtettem, nagyon bànt, hogy ez a rèsze ìgy alakult. 🙁 9-es voltam.
2018. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!