Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán szülés-tapasztalat?

Tatabányán szülés-tapasztalat?

Figyelt kérdés

Esetleg tudna valaki orvost/szülésznőt ajánlani?

Elég rosszakat olvastam a kórházról,van okom félni? :)



2018. ápr. 25. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ügyeletes orvosnál szültem mind a három csemetét. Semmi rosszat nem tudok írni. Nem volt senki bunkó, a nővérek kimondottan kedvesek, a védőnő is. Támogatják a szoptatást, van rooming in, minden szobához van wc és tusoló. Ez a legújabb épület, úgyhogy ezerszer jobb állapotban van, mint mondjuk a belgyógyászat, ami tényleg siralmas.

Dokit így ugye nem tudok ajánlani, de szerintem teljesen mindegy is. Ha a természet teszi a dolgát, akkor úgy is csak a papírt aláírni kell az orvos. :)

2018. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

En is igy voltam vele mig nem olvastam,hogy mennyi rosszat irnak rola :D

Nem szivesen fogadok,mert ugy vagyok vele,hogy mindenbizonnyal barmelyik doki lelkiismeretesen levezeti de elbizonytalanodtam :)

2018. ápr. 25. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia én is tatabányai vagyok. Szeptember elején augusztus végén fogok szűlni eléggé félek énis
2018. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolo:

Elso baba neked is?

En oktoberre vagyok kiirva csak mar most zsong a fejem,mert azt mondjak a 30. Heten fogadjak de vegig ugyanahhoz a doktorhoz jarjak 😑

Es most jon a 18. Heti uh es eddig van egy vedonom es ennyi :D

A 12. Hetit meg magan csinalta Pesten de nem megyek be hozza,mert ennyi penzert egy bunko volt.


Ne felj amugy biztos minden rendben lesz csak felelmetes az ismeretlen :D

2018. ápr. 25. 21:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen első baba nekem is :) 22 hetes vagyok én a Lolloknál voltam a 18 hetesen a genetikain:) ugye járok a kórházba is az uh-ra meg a tanácsadóba de nem tudom akik eddig voltak dokik nem voltak szimpik...
2018. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 2 éve szültem Tatabányán. Sajna nem volt jó tapasztalatom az orvosokkal. A szülésznők között 1-2 volt, aki tényleg kedves volt.
2018. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

En is a Lollokhoz akarok menni genetikaira,jokat hallottam rola es a 12 hetesen nagyon megijesztettek valoszinu a doki miatt,aki vegezte az ultrahangot.. :(


6-os valaszolo neked volt fogadott dokid?

Ugy hallottam az apolok is ritka bunkok..

2018. ápr. 25. 23:18
 8/13 anonim ***** válasza:
6- os vagyok. A 24. hétig én is Lollokhoz jártam. Nagyon sajnálom, hogy nem vállal már szülést. Volt fogadott orvosom, ô ajánlotta, csak azt nem értem, hogy miért..
2018. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hm lehet akkor en meg negkerdezem a Lollokot,hogy o kit ajanl :D



Koszonom a valaszokat!

2018. ápr. 25. 23:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem Lollok ajánlotta, akinél voltam.
2018. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!