Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek gáz, ha az orvosna...

Szerintetek gáz, ha az orvosnak szánt pénzt Euro-ba adjuk oda?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mit szólna
2018. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
Sztem az a gáz, hogy pénzt adsz. Van az orvosnak fizetése.
2018. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Nagyfater ***** válasza:
Ellenkezőleg, nagyon fog örülni neki. Csak arra ügyelj, hogy ne annyit adj euróban, mint amennyit forintban adnál, mert az nagyon drága szülés lenne.... :-)
2018. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle hogy megfelel-e neki Euroban. Ilyen egyszerűen.
2018. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Sztem az a gáz, hogy pénzt adsz. Van az orvosnak fizetése"


Hol èlsz te? Nyilván fogadott dokiról van szó akit a kérdező felkér, hogy ő legyen ott a szülesnèl ès ne az ügyeletes orvos, ha idő van hivja ès a doki ugrik, a hètvègi pihenésről, az éjszaka közepèn, egy családi ebèdet otthagyva. A fizetèsèt NEM erre kapja. Ez egy extra szolgáltatás, amit nyilván nem puszira csinál. Te megtennéd? Mondom ezt úgy hogy masodik gyereket szülök heteken belül ügyeletes dokinál, ès maximálisan mindennel elégedett vagyok, nincs igènyem fix orvosra, mègse fáj ha másnak van, az orvostól meg főleg nem sajnálom. Nem tudom te miért.

2018. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!