Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem sokára szülők és érdeklődn...

Nem sokára szülők és érdeklődni szeretnek hogy szülés utáni vérzés mennyire intenzív és fájdalmas?

Figyelt kérdés
Nekem a mensim nagyon fájdalmas erős görcs , hanyassal, ajulassal jár és kiváncsi lennék hogy a szülés utáni vérzés is ilyen lesz vagy teljesen mas?

2018. máj. 17. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szülés utáni vérzés nem fáj, csak jön és jön. A méh összehúzódása pedig nekem olyan volt, mint a mensi görcs. Szülés utáni első 3 mensim erős volt, de pontosan 28 naponta mensiztem 7 napig (ezzel előtte se volt gondom), aztán 4. mensinel kezdtem el újra tampont használni és lerövidült, gyengébb lett a vérzés.
2018. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szülés után az nap volt csak erősebb vérzésem illetve szoptatáskor egy kicsit jobban.. azt leszámítva szinte alig .összvissz 4 hétig volt gyermekágyim 5.héten meg is jött .. nekem ez csak annyiban változott, hogy 6 napra húzódott el. Előtte pedig rendszerint szenvedtem.
2018. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem elso szules utan eros volt (tena betetet atvereztem, utolag atgondolva pelenka kellett volna) es fajdalmas utogorcseim voltak sokaig. Masodiknal semmi gorcs es gyengebb is volt, pedig arra keszultem, hpgy az majd meg durvabb lesz.

Alapvetoen azert mindenkepp menstruacional erossebb verzesre kell szamitani az elso heten. Aztan fokozatosan mulik el. Nekem eloszor 4, masodszor 6 het kellett, hogy teljesen kitisztuljak.

2018. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A menstruáció nálam is erős görcsöléssel jár, de szülés után semmiféle fájdalmat nem éreztem, viszont az első napokban nagyon erősen véreztem. Pedig amikor menstruálok, az is niagara, de ez sokkal sokkal durvább volt.

Ami fájdalmas volt, az a szülés után méhösszehúzódás volt. Na nem kibírhatatlan, de az első 3-4 napban minden szoptatáskor fel-felszisszentem, ahogy húzódott vissza a méhem. Utána szerencsére már nem volt fájdalmas ez sem. Érdekes amúgy, hogy ezt a fájdalmat csak a második gyerek után éreztem, az elsőnél nem.

2018. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!