Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg semmi különös nincs...

Tényleg semmi különös nincs abban, hogy az össze sportlédi (balettos, női focis, versenytáncos stb) mind császárral szül, csak én a nyeszlett, tornából felmentett nem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 14:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazan ertem az osszefuggest a te szulesed es a sportolokeval kapcsolatban... Kifejthetned bovebben, hogy pontosan mire gondolsz.
2018. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
20%
Mire vagy kíváncsi? Én természetesen szültem, de ha "sportlédi" lettem volna, akkor nekem is a császár lett volna megfelelőbb.
2018. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem? Te is szülhetsz császárral.
2018. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
55%
Pénzkérdés az egész. A választott orvossal programozzák a szülést, én is ismerek olyat, aki így szült.
2018. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%
A szülés nagyon megviseli a hasizmokat, annak is, akinek van. Ha ebből él, valószínűleg nem kockáztatja. Én örültem, hogy természetesen születtek, most meg regeneráló baba-mama tornára járunk.
2018. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%
Sportledikent szerintem pont az a legjobb ha természetesen szül.
2018. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
66%

Először utána kellene olvasni, nem fröccsögni. Valószínűleg, mivel sokkal feszesebbek az izmai, így nehezebb a term. szülés.

Másik opció alapból valamilyen oknál fogva császárt rendelt el az orvos.

Harmadik, fizetett érte(bár nem tudom ez miért éri meg, de az illető dolga).


Ennyire nincs életed, hogy másokkal foglalkozol és erre büszke vagy, hogy természetes úton szültél? Ne légy rá büszke, hanem hálás, hogy sikerült! Ne ertsd félre, nem császárral szültem, de felháborító h ilyeneken csamcsognak az emberek...

2018. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%
Nem félelemből nem szülnek természetesen, hanem megfontolásból. A természetes szülésnek több maradandó káros hatása van, mint egy császármetszésnek. Ha akár az egyik is (pl. méh- vagy hüvelysüllyedés, hüvelyfalszakadás, végbélszakadás, inkontinencia, székletinkontinencia) érinti a nőt, akkor vége lehet a karrierjének. A műtétek ebben az esetben olykor nem hozzák meg a várt eredményeket. A császármetszés mind az anya, mind a gyerek szempontjából sokkal biztonságosabb.
2018. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
Neked nem tök mindegy ki hogy szül? Én császárt választottam, külföldön lehet választani. De rohadtul nem érdekel hogy ki hogy szül.
2018. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
8-aska,haltak már bele császár következményeibe is
2018. máj. 19. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!