Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg semmi különös nincs...

Tényleg semmi különös nincs abban, hogy az össze sportlédi (balettos, női focis, versenytáncos stb) mind császárral szül, csak én a nyeszlett, tornából felmentett nem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 14:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, nagyon sötét van arra... Séta közben is haltak már meg, akkor mi van?
2018. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg nincs ebben semmi különös.


A különös abban van, hogy te egy teljesen irreleváns dologból teljesítménykényt próbálsz csinálni és azt képzelni, hogy ettől különb vagy bárkinél is. Holott semmi közöd hozzá.

2018. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%

"Neked nem tök mindegy ki hogy szül? Én császárt választottam, külföldön lehet választani. De rohadtul nem érdekel hogy ki hogy szül."


Ez nem igy van, hogy kulfoldon mindenhol lehetne valasztani! Pl ahol en elek 10 eve, nyugat europai orszag, itt nem lehet valasztani, csak indokolt esetben vegeznek csaszart. Ketszer szultem itt, kulonbozo korhazakban es ezt leszogeztek meg a terhesseg alatt.

2018. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
17%
Te egy hős vagy, mi aki császárosok vagyunk "erre" nem szorulunk rá. Na most boldog vagy?
2018. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom sotetben negrot szopogatsz ha vilagitani akarsz...
2018. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Minden emlős képes a szülésre, szerinted nagy dolgot csináltál?
2018. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
9%
Hát Kérdező, én melletted állok lassan a szülesek több mint a fele csaszaros, meg vannak vezetve a nők, amiben mélyen benne van a kezük. Könnyebb nem utána olvasni és menni, hogy hogyan tud az anyuka minél természetesebben szülni. Sokan gondolják hogy na majd ha fáj és nem bírom kérek császárt. Csak azt nem tudjak, hogy onnan már tényleg nincs messze a kitolas. Szóval a nők és az orvosok nyakig venne vannak ebbe. Én utána mentem , a szent imrebe kádba szültem három gyermekem. Igen kinyomtam a lukamon a gyerekeimet mert arra is lett teremtve. Megelhettem a női lét eme szépségét. Tudatosan felkészülve. Szülnék még de ennyit bírunk. Imádtam szülni eufória volt mikor meglettek nagy nehezen. 16, 10, 6 óra alatt. Szóval Légy büszke magadra , hogy kialltad ezt a nagy dolgot, amit rengeteg állat megcsinal de sok ember nem képes rá.
2018. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Így van utolsó,gratulálok.

Nyilván, tudom,vannak orvosi indokok,de ennyi?Nem hiszem.

Épp most

Sajnos,a dokik sem világosítják fel az anyákat, hogy a császárnak is vannak szövődményei,akár halálosak is.

USA adat

1996 és 2007 között a császármetszések száma közel 50 százalékkal növekedett. Mára az előszőr szülők harmada császármetszéssel hozza világra gyermekét.

Aztán van intimtorna is a világon,na meg genetika, nekem van 40 éves kolléganőm,sosem szült, mégis inkontinens.

2018. máj. 19. 23:14
 19/33 anonim ***** válasza:
89%

18-as, gratulálok életed teljesítményéhez! Döbbenet. Kár, hogy egy nyamvadt műtétet sem voltál képes kiállni, hogy elmondhasd: te aztán a vaginádat szaggattad szét! Wow.


MINDEN nő, aki életet ad, az teljesítményt hajt vége. Annak MIKÉNTJE tökéletesen mindegy.


Aki ezt nem látja, az egy szánalmas nyomorult, akinek élete teljesítménye a 18 év múlva lepattanó gyereke, és semmi más. Micsoda nyomorult női sorsok vannak.

2018. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Mondd, kérdező, te mikor szültél?
2018. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!