Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg semmi különös nincs...

Tényleg semmi különös nincs abban, hogy az össze sportlédi (balettos, női focis, versenytáncos stb) mind császárral szül, csak én a nyeszlett, tornából felmentett nem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 14:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Sportlédi csajok azt mondják,azért sportolnak, hogy természetközeliek,ökok,strapabíróak,egészségesek legyenek.

Másik:amikor egészségtudatos sportlédik teletömik a mellüket-szájukat-feneküket szilikonnal, plusz szanaszét szolizzák magukat.

2018. máj. 19. 23:32
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegény irigy kérdező :D Én versenysportolóként nem szülhetnék természetesen. Bár a kettőnek semmi köze egymáshoz, olyan betegségem van, ami miatt az első perctől veszélyeztetett terhes leszek, de a kívülállók pont annyit fognak látni ismeretlenül és tudatlanul, mint te.
2018. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%

Sok benned a rosszindulat, kérdező. És ezt úgy mondom, hogy nagyon ellenzem az ún. "kényelmi" császárt.

Sportolók esetében a legtöbbször összefügg azzal, hogy erősen kötött az izomzatuk (olvass utána, nem részletezem), ami miatt nem képesek megfelelő módon/ütemben tágulni. Persze vannak, akik nem emiatt szülnek császárral, de az esetek többségében ez az oka.

És azért vannak elég nagy nevek sportolóink között, akik természetes úton szültek; pl. Egerszegi Krisztina vagy Temesvári Andrea teniszező szintén. Csúnya dolog az általánosítás, és hidd el: nem te vagy a földön az egyetlen, aki képes egy gyereket megszülni. Én pl.nem vagyok "sportlédi", viszont nem vagyok nyeszlett sem. 3 gyereket szültem természetes úton, méghozzá rekordgyorsasággal. Én nem arra vagyok büszke, hogy 3 napig vajúdtam, de kibírtam mert marha nagy hős vagyok, hanem pont arra, hogy mindhárom gyerekem nagyon rövid idő alatt megszületett, az utolsóval alig értünk be a kórházba.

Szóval kérdésedre válaszolva: nem, semmi különleges nincs benne, mondhatni természetes, tisztelet a szerencsés kivételeknek.

2018. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

És mondd, kérdező, nagyon rossz?

Elmeséled, milyen érzés, hogy most, amikor kis gyereked van, nem a férjeddel neki örültök, vagy 00:18-kor szexuális életet éltek, hanem itt próbálsz idegenekre köpködni és valamit görcsösen bizonyítani?


Milyen érzés, hogy szombat éjfélkor ennyi jutott neked az élettől?

2018. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Edző vagyok. Minden terhességem végig edzettem és mindhárom 4kg óriás baba lett akiket hosszú vajúdás után természetesen világra hoztam. Nem szép dolog az előítélet sem az ostobaság
2018. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a kérdésre válaszolnék. Igen, tényleg nincs ebben semmi különös. Én is választottam, maximálisan örülök, hogy császárral szültem. Hamar felépültem, nem szakadtam össze-vissza, nem szenvedtem félnapokat vajúdva.


Másodszor pedig... Mi lenne, ha visszavennél az arcodból? Az, hogy szültél egy gyereket, nem nagy dolog. A legbutább, legiskolázatlanabb cigányasszony megcsinálja, életében többször. Legyél büszke, persze, de nem vagy te több senki másnál azért, mert természetesen szültél.

2018. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Csak annyit a természetes szülèsrôl 38 èvesen elcsöppög a vîzelem szanaszèt repedtem kishimzô szakkôr volt mire összefèrceltek ès csak a csodàval hatàros modon nem lett oxigèn hiànyos a gyerekem. A szex már nem a régi egyszerüen nem olyan èrzèkeny lent. Aki teheti vàlasza a császàrt. Engem megnyomoritott a “tetmèszetes “szülès.
2018. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
intimtorna
2018. jún. 3. 21:43
 29/33 anonim ***** válasza:
Azta te tényleg zseni vagy szeinted mi az orvossal erre nem jöttûnk rà? Kèpzeld nem ad 100%-os megoldàst. Majd a mûtèt talán. Fogad el a termèszetes szülèsnek 100 több szövödmènye van. A csàszàr biztonságosabb. Olvas statisztikàkat.
2018. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

császárba is haltak már bele és voltak szövődmények is

a császár egy műtét,a műtétnek meg kockázata van

mellesleg nem szült 40 éves nőknek is szokott lenni inkontinencia-problémájuk

egyszerűen a kor

2018. jún. 4. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!