Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori az egy...

Mennyire gyakori az egy kismamánál, hogy a második babát gyorsabban meg szüli mint az elsőt időben mérve, meg más a hasa mérete, fájdalom küszöbe is?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira gyakori, hogy minden terhesség más! Még akkor is, ha ugyanaz az apuka és mondjuk a gyerek neme is ugyanaz, mint elsőnek. Nincs két egyforma terhesség.
2018. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire gyakori, nekem kb.fele annyi idö volt a szülés mint az elsőnél, a hasam nagyobb volt, a fájdalomküszöböm szerintem nem volt másmilyen, de erősebb fájásaim voltak másodszorra.
2018. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a másodikkal pont 24 órával tovább vajúdtam mint az elsővel, de maga a szülés könnyebb volt - igaz, a baba is kisebb volt mint az elsőszülött, mind fejkörméretben, mind súlyban.

A harmadik gyerkőcöt szültem meg a legkönnyebben, és az tartott a legrövidebb ideig, tokkal-vonóval, első fájástól megszületésig 12 óra.

2018. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!