Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császár után van még esély...

2 császár után van még esély vbac. Ra vsgy autómatikusan császár? Vagy kórháza válogatja?

Figyelt kérdés

#3 császár
2018. jún. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát, baromi kevés helyen engedik. A Szent Imrében volt már rá példa, azt tudom, ott nagyon támogató dokik vannak.
2018. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Imre és Kistarcsa esélyes vba2c-re. Hajrá!
2018. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kistarcsán szültem 2x,most is ott fogok. azt tudom h 1 császár után pártolják a hüvelyi szülést de a 2 utániról nem tudtam. Ill volt ott olyan doki aki azt mondta h alapból császáros ledzek más meg azt mondta majd meglátjuk...akkor gomdolom tarcsán is orvos függő és akkor nem protokoll h a 3. ilyenkpr csak császár lehet?
2018. jún. 10. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Imrében szülök majd ugyan első baba, de szülésfelkészítőn nagyon alaposan elmondták a lehetőségeket.

2 császár után vállalnak még hüvelyit, persze feltételektől függ miért volt eddig császár (nem mindegy, hogycsípő deformitásod van ami nem javul, vagy pl faros baba vagy túl nagy baba, vagy túlhordás stb)

Viszont arányaiban nem olyan sikeresek mint egy császár után, szóval lelkileg fel kell készülni a császárra is.


Aki ide tartozik vagy itt van válaaztott dokija az simán jöhet szülni, aki ügyeletben szeretne de nem körzetis annak a 20 hétig van egy jelentkezés+beszélgetés ás kapacitásfüggő.

2018. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!