Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ilyen szörnyüséges a...

Anyukák, ilyen szörnyüséges a gátmetszés? (video)

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 10. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Én sem éreztem. És a varrást sem.
2018. jún. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem szornyu volt, fajt is a vagas, a varras se volt kellemes, de ami utana jott hetekig az odemas, 4 centis golyora dagadt gatsebbel, amin vadhus nott... Ajanlom Noll Andrea Vajudastamogatas mindenkinek c. konyvebol a gatmetszesrol szolo reszt, hogy mikor indokolt (nagyon ritka esetben csak), es erdemes utanaolvasni a gatmetszes es a repedes, inkontinencia kozotti kapcsolatnak (nincs kozte, a fekve kitolas, hasbakonyokles, iranyitott nyomatasnak van koze hozza).
2018. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fájas alatt csinálták, abszolút nem éreztem a vágást. A varrás a végén kellemetlen (mert ugyebár eléggé meggyötört az a terület a szülés után) de ki lehet bírni.


(Én nem nézegettem ilyen és hasonló videókat a szülés előtt az első babánál sem és most sem fogok. Szerintem felesleges, ha nem bírod az ilyeneket még káros is mert csak frászt kapsz.)

2018. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha szülés előtt nézem tuti bepánikolok, de így két szülés után mondom, hogy abszolút nem volt gáz a gátmetszéses szülésem sem, nem éreztem közbe, varrásra jól érzéstelenítettek. Nézni szörnyű, de átélni nem para!
2018. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4 gyermeket szültem. Midegyiket hüvelyi úton. Egyiknél sem fájt a gátmetszés. Csak egynél volt kellemetlen a varrás is. Nem fájt, hanem az apró tűszúrások voltak kellemetlenek. Amúgy az első babám vákumos volt, és nem az volt a legrosszabb szülésem.
2018. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
A ma esti imáimba foglalom a csodálatos szülésznőmet és a még csodálatosabb gátvédelmét! 🙏
2018. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%

"Pont ugyanilyen undorító, amikor méhnyakszűrést csinálnak neked. Akkor inkább arra se mész el?"

Ebből a hozzászólásodból ítélve elég korlátolt vagy. Tudod, a rákos megbetegedés nem választási lehetőség, míg a gyerek igen.


A kérdésre válaszolva: bevallom, nem néztem meg a videót. Inkább elképzelem... De állítólag ott már mindegy, ismerőseim között nem sokan panaszkodnak a gátmetszésre, a vajúdásra sokkal inkább.

2018. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha épp nem akkor nyitom ki a szemem azt se tudtam volna h volt gatmetszesem a varrasig... egyrészt fáradt voltam addigra mar, totál nem éreztem az alfelem-bár akkor azt hittem mindent érzek - és emellett iszonyat féltem a metszestol. Végül semmit se éreztem belole, csak a varrasa, de az se volt szörnyű csak nagyon nem kellemes. Nem néztem meg a videót, m én a csodálatosan meggyötört alfelemre se voltam kiváncsi. 3 hónappal szülés után néztem meg először. Akkor semmi gaz nem volt mar vele.
2018. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!