Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság mennyit illik adni...

Esztu81 kérdése:

Manapság mennyit illik adni fogadott orvosnak, illetve fogadott szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre járok az orvosomhoz terhesgondozásra ahol mindig fizetem az aktuális árat, ő azt mondta, neki ez a kérdés (szülés után mennyit?) ,nagyon kínos, nem szeret beszélni róla, rám bízza. A Szent Istvánban fogok szülni októberben. Lesz fogadott szülésznőm is, de még nem tudtam nekiszegezni a kérdést. Mekkora összeget ildomos adni szerintetek manapság (ha netán ő is úgy állna hozzá, mint az orvosom. Az orvos ajánlotta személy szerint a hölgyet)

2018. jún. 16. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Felejtsétek már el ezt a terhesgondozási díj tízszeresét. Én az egyik legjobb kórházban (Bp.) szültem és összesen (terhesgondozás+császár) fizettem 180-at. Bnőm egy másik, szintén fővárosi kórházban 150-et fizetett összesen (terhesgond.+császár).
2018. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Teju válasza:

" Kedves hármas....ha teged ejjel, almodbol felebresztve behivnanak dolgozni, bemennel ingyen?"

Ha rendőr, orvos, vagy tűzoltó szakmát választottam volna? IGEN! Mert ez a munkám.Az árvíz idején túlráznom kellett - nem fizettek érte. De azt a fajta munkát vállaltam, ahol ilyenkor többet kell dolgozni.

2020. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!