Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tart a szülés...

Mennyi ideig tart a szülés utáni felépülés?

Figyelt kérdés
6 napja szültem meg a kisfiamat. A méhem nagyon szépen húzódik vissza, és a súlyom is alakulgat. Viszont az egyéb panaszaim, amik a terhességem alatt is fennálltak, nem akarnak megszűnni. Az utolsó néhány hétben nagyon vizesedett a bokám és a lábfejem, sőt mindkét lábam és a térdeim is fájtak. Mindez továbbra is fennáll. A másik gondom pedig a hátfájás, gerincfájdalom, ami a terhesség félidejétől jelentkezett, és azóta is tart. Azelőtt soha nem voltam hátfájós, és bíztam benne, hogy a szüléssel megszűnik a probléma, de nem így lett. Azóta is fájdalmasan feszül a hátam. Nálatok hogy volt mindez? Mikor kapcsolnak az izmok, ízületek, mikor "jönnek rá", hogy már nem vagyok terhes?
2018. jún. 19. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is kinel hogy. Nekem a szules utan egybol mintha elvagtak volna, eltunt a honapok ota tarto hatfajasom mindketszer. Vizesedes nekem nagyon minimalis volt csak. Hugom most szult masfel honapja, neki pl hetek mulva is nagyon vizes volt meg a bokaja. Meg egy het sem telt el miota szultel, adj idot a szervezetednek hogy felfogja mi tortenik :)
2018. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változó, én a vizesedéssel olvastam sokat, volt akinek pár nap, másnak 2-3 hét volt, nekem meg majdnem 1 hónap és azóta hajlamos is vagyok rá, pedig korábban soha nem vizesedtem. Menzeszt jelez már most, meg ha nem iszok elég vizet. Szóval teljesen nem múlt el de majdnem 1 hónapig mindennapos volt. A hátfájásról nem tudok nyilatkozni. A derekam fájt terhesen de szülés után max pár napig tarthatott.
2018. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!