Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan mennyit segit a...

Szules utan mennyit segit a parotok?

Figyelt kérdés
Amiota megszultem en csinalok mindent!!! Mert azt kapom ,h o dolgozik estig es amugy is mit tud segiteni egy pici babaval.En latom el a bevasarlast a fozest a furdetest ,etetest mindent!! Haza jon a parom,videot nrz es sort iszik! Es ha szolok akkor o van felhaborodva ,h nem csicska stb.Majd ha nagyobb lesz elviszi minden fele mig ilyen pici nem tud velw mit kezdwni.Mar este elfajult annyira a veszekedes ,hogy elment es keso ejjel jott haza nert en basztatom allitolag, persze azt nem veszi eszre h 2 orankent kelek.
2018. jún. 21. 17:47
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Aztan az igeretbol ugye ez lett ram szakad minden,este annyira kertem meg ,h csinaljon tapszert a babanak ,mig gyorsan teregetek.Nen tudta se hogy mennyit se hogy mibol .3 mondtam el ,ugyis elrintotta igy maradt ram az is.De ha szolok h illene figyelni ,h h kell megcsinalni,es a pelusozast is,akkor jo jo ne mond majd en tudom.
2018. jún. 22. 13:56
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

" sajnos eleg trehany a parom mindenet szanaszet hagyja,"


Ez gondolom eddig is így volt, ergo gyereket szültél egy óriáscsecsemőnek aki után pakolni kell, mert annyira igénytelen, hogy a szennyesbe nem dobja a göncét.

Hát ezek után sok jóra nem kellett volna számítani. Ha nem lenne ideje energiája házimunkát csinálni, de tartaná a rendet mert igényes lenne, már nem tartanátok itt.

Szuper választás volt.

2018. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Neki ugy jo lenne ahogy van ,szerinte en vagyok beteges rendrako.
2018. jún. 22. 15:32
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mint a kisangyal megcsinált mindent... ja, nem, eddig is leszarta a dolgot, de te valamiért abban a tévképzetben éltél, hogyha meglesz a gyerek csinálni fogja... Pech, ő nem változott.
2018. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nekem nem is kell se takaritania se mosogatni ,csak a gyerekkel foglalkozna,pl furdrs etetes. Amig en csinalom ezeket.De nem mert ez anya dolga mig ilyen pici nem tud vele mit kezdeni
2018. jún. 22. 16:37
 26/32 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is hasonló. Jó nem iszik de elvonul filmezni. 1 gyereknél 2 hétig elvarázsolta a babaillat addig sokat segített kb amire kinyitottam a számat már csinálta is kivéve a pelenkázast. Aztán elmúlt, majd megcsinálja, kezben a gyerekkel biztos élvezem h csicskáztatom és társait kaptam meg. Ja igen, és ha nagy lesz viszi mindenhova magával, apa fia programok stb...4,5 éves már a fiam úgy tűnik még mindig kicsi mert nem sokat van vele. A 2nál sokkal jobban részt vett a babázásban talán belerázódott már, nem volt olyan idegen tőle. De továbbra is megvsn h nagyon elvétve játszik a gyerekekkel. De azt hozzá kell tennem h irtó sokat dolgozik h megteremtsen mindent. Emiatt vhol megértem h a heti 1 pihenőnapon nyugit akar.
2018. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Valaki irta ,hogy mig nezi a meccset es sorozik,ringassa a babat.Dohanyzik ugy nem ringathatja.Ma megkaptam tole ,h mit akarok en ,mert mar megint egy hete ez megy sor ,foci .Segiteni minek ,mit akarok en mas no is megoldja .Kb ez megy egy hete 8 ra jon egy puszi a gyereknek es rohan ki mert foci van! 11 ig ul a tv elott,utana lefekszik.
2018. júl. 3. 23:00
 28/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, de ezekután én nem értem miért szültél egy ilyen embernek gyereket.
2018. júl. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Lassab en sem! Ma semmit nem aludt a fiam! A kedves parom ma is hazajott mecsnezes ,bejott azt mondta ,h ha nem alszik el akkor adjam oda pihenjek.Mire meg etettem arra mar a parom aludt.Ennyi volt a segitseg.
2018. júl. 7. 23:32
 30/32 A kérdező kommentje:
Elozo parjanak sem kellett segiteni az ugyes volt megoldotta.En mi a francot akarok.
2018. júl. 7. 23:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!