Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit illik venni ajándékba,...

Urialma kérdése:

Mit illik venni ajándékba, hogyha kórházba megyünk látogatni egy frissen szült kismamát?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 07:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Én a figyelemnek örültem volna legjobban. HA nem jön oda az is, aki amúgy fél éve rád se nyitotta az ajtót, de most eszi a kíváncsiság.

VAgy annak, ha lett volna annyi esze némelyik látogatónak, hogy ne tanyázzon ott egy órát, és ne nekem kelljen kellemetlenül érezni magam, hogy szólok, hogy bocs, de menj már...

2018. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Én a seggemet a földhöz verdestem örömömben amikor valaki beállított egy nagy kövér zacskó mekis kajával és egy rekesz vízzel. Csodálatos volt!

A baba javarészt 62-68-as rucikat kapott és pelenkát de azt nem a kórházba vinném mert nagy.

2018. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%-os narancslének örültem a legjobban, de bmilyen gyümölcslé jól esett. És a csoki, sok, sok csoki :D
2018. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mi gyerekkel kapcsolatos ajándékokat kaptunk (szerencsére a kórházunkban mindkettőnk étkezése rendezett volt). Kaptunk egy gyerekkönyvet, egy gyereknevelésit, egy babaplédet és egy SwaddleMe-t.
2018. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg. Mindenki másnak örül.


Nálunk virágot nem lehetett vinni, se vágottat, se földeset.

2018. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt,ropogtatni valot valami melegételt amit a frissen szült anyuka szeret.vagy babának pelenka
2018. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Először is kérdezd meg, szeretne-e látogatót.

Mert én a hátam közepére kívántam látogatót, ugyanúgy voltam, mint az egyik válaszoló, csak tipegni tudtam, és ki kellett mennem a folyós végére a társalgóba, háááát, napi többször, amikor aludhattam is volna...


Ha szeretne látogatót, kérdezd meg, minek örülne. Az a legbiztosabb. Tanácsolhatják itt az almalevet, gyümölcsöt, de lehet tonnaszámra van már a kórteremben. Közben meg lehet, hogy csak sima vízre van szüksége.

2018. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

A mamának vinnék ajándékot, most őt kell ünnepelni. Az egyik barátnőm fodrászt kapott valakitől :)

Komolyan: megmosta a haját, és beszárította. 40 perc volt összesen, de a barátnőm azt mondta, végre újra nőnek érezhette magát a szülés után. Privát szobában, nem másokat zavarva, persze.

2018. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha megkérdezed.Ő tudja mit kiván,mire van szüksége.Akar-e egyáltalán látogatót...Én is kaptam csomó kekszet,gyümölcsleveket amit nem kivántam,málnát,szedret amit nem ehettem...Amikor jöttünk haza odaajándékoztam a csecsemős és osztályos nővéreknek.
2018. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is kérdezd meg minek örülne.


Én kaptam édességet, kaját, gyümölcsleveket, de nem esett jól egyik sem. Illetve de, férjem mamája hozott madártejet. Na az jó volt :)


Igazából annak örültem volna, ha a férjemen meg anyukámon kívül mindenki békén hagyott volna.

2018. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!