Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40es fájás nstn, messze van még?

40es fájás nstn, messze van még?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 40-es fájás az még csak kutyafüle, a java még hátra van.
2018. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 perces fájásokkal mentem be a kórházba, csináltak egy nst-t, ami max. 40ig ment fel, majd egy fél óra múlva elfolyt a víz, rá egy órára megszületett a lányom.

Inkább attól függ, hogy rendszeresek-e a fájások. Nekem a jósló is simán felment 40ig.

2018. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból 50-nel kezdôdött, de nem ettôl függ, hol van a vége.


Kitartás! :)

2018. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem keményedéseim voltak,mikor nst-n voltam. Felment 40-50-re. De egy hét múlva szültem.
2018. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már legalább ötször leírtam ezen az oldalon, de most még egyszer:

Az, hogy mit mér az nst, az az égvilágon semmit nem jelent, ugyanis erősen függ attól, hogy hogy sikerül felrakni a tocofejet és milyen vastag az anya hasfala.

Van olyan, hogy vajúdás alatt sem mutat semmi fájást a gép, vagy maximum kis puklikat, mert van 5 centi zsírréteg a pocakon, és olyan is van, akinek felmegy 80-ig, de még csak keményedést se érez.


Ha rendszeresek lesznek a fájások, egyre sűrűsödnek és erősödnek is, nah majd akkor.

2018. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a fájás semmi,mert a gépek nagy fájásokat mutat,aztán a kismama nem érez semmit
2018. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40-es fájá az semmi sokal nagyobb fájásokkal süzlnek
2021. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!