Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi viseli meg jobban a testet?

Mi viseli meg jobban a testet?

Figyelt kérdés

Ha kis időn belül 2 gyermeket hord ki az ember lánya, vagy ha vár pár évet és utána?

Persze nem ez alapján döntünk majd. Sőt , már döntöttünk mikor lesz kistesó. (Vagyis mikor szeretnénk) de érdekel vajon van-e erre tippje valakinek!:)

En arra tippelnék, hogy ha eltelt par ev akkor kevesbe viseli meg a testet(pl hasizom, hasbőr) mint ha hamar jön a második baba!:)

Mit gondoltok?



2018. júl. 13. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem esztétikai szempontból mindegy mikor jön a tesó, de a kis korkülönbség jobban megviseli az anya szervezetét, mintha vár pár évet.
2018. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pár évnek el kell telnie.
2018. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Biológiailag a két éves korkülönbség az optimális
2018. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem gőzöm sincs, de én azt hallottam, hogy jó, ha van legalább 3 év a két gyerek között, ha nem ikrek; mert hogy akkor tud addig azalatt az anyuka rendesen regenerálódni. Én ilyet hallottam.
2018. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum két évet szoktak mondani, hiszen a szoptatás időszaka alatt is veszít még az anya a raktáraiból vagy nehezebben állnak vissza hormonjai ill. császár esetén is javasolnak minimum ennyit várni. Bár ettől függetlenül egyéni, mert kisebbel korkülönbséggel is alakulhat minden jól és nagyobbnál is rosszul, ezek csak népi megfigyelésen alapuló esélyek.
2018. júl. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom☺☺
2018. júl. 14. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két év különbséggel szültem a két babámat. Nem volt a második terhességemnél sem semmi problémám, nem éreztem h rosszabul viselném. A hasbőröm már az elsö terhességnél striás lett és szülés után szottyadt, lógós lett:D a második terhesség ezen semmit nem rontott, egyáltalán nem lett striásabb. A melleim is már az elsö baba szoptatása után összeestek. Ugyhogy a második terhesség és szülés további "károkat" nem okozott nálam. De ez is biztos egyéni és lehet h számit h viszonylag fiatalon 26 és 28 éves koromban szültem. Olyankor még könnyebb a regenerálodás.
2018. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Első két gyermekemet 16 hónap korkülönbséggel szültem, semmi negatívat nem tudok feleleveníteni, végig rendben volt minden. Most elvileg 27 hónappal később érkezik majd a harmadik babám, 28 éves vagyok. Na ez a terhesség megvisel, 24 hetes vagyok, állandóan fáradt, reflux is gyötör, a kicsivel minden ok, szerintem nagy lesz ő is, mint a nővére-4500g.
2018. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!