Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a kórházban a 3...

Szülés után a kórházban a 3 nap alatt amíg bent vagyunk egész nap velem lehet a baba a vizsgálatok idejét kivéve?

Figyelt kérdés
És ha igen, mit csináltatok vele egész nap? Nyilván megetették, pelenkáztátok ha kellett, de amúgy? Hányszor jött csecsemős "ellenőrizni"? Éjszaka elviszik a babát? Ha nálam van egész nap, és a férjem nem dolgozik bennt lehet velünk vagy csak látogatási időben jöhet ő is?

2018. júl. 24. 07:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7# nem vagyok szakértő, de szerintem bizonyos esetekben jól is jön, hogy elviszik a babát kicsit... Nekem még csak orrnűtétem volt, de nagyom fáradt voltam utána. Jó ha a kismama is tud kicsit pihenni.
2018. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%
A Péterfyben a császáros kismamák első éjjel külön vannak a babától, utána kapják meg. Én konkrétan elájultam és összeestem a vécére menet, így nekem nem is lett volna biztonságos odaadni a picit. Hajnalban derült ki, hogy megmaradok, és akkor még nem szokták, de nekem odahozták, mert nem bírtak a hangjával, úgy üvöltött. Megkaptam és lenyugodott, azóta se hisztizik úgy igazán. :) Én örültem, hogy látom, velem lehet, de tény, hogy jó lett volna felelősség nélkül álomba ájulni a kimerültségtől és vérveszteségtől.
2018. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!