Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férjem nincs itthon, nem is...

A férjem nincs itthon, nem is tud most hazajönni csak 1 hét mulva. Nekem már pár nap mulva megszületik a babám. A 3 éves lányom akkor kivel lesz, ha nekem beindul a szülés és nem tudok szólni senkinek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 20:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Erdekes szerintem is, hogy nincs 1 db ember sem, akire szamithatnal.
2018. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy a férjednek sincsenek barátai, akik közül valaki vigyázna rá?
2018. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%

Akár neked, akár a férjednek: barát, rokon, munkatárs, senki?

Nem hiszem el, hogy felnőtt embernek nincs egyetlenegy kapcsolata sem.

Mit csináltok, ha több hétig kell bent lenned a kórházban a babával?

2018. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon csodálkoznék, ha egy óra alatt születne meg a baba. Ha rendeződnek a fájásaid, szólsz a barátnődnek, ő kocsiba ül/buszra száll, és egy óra múlva ott van nálad.

Mi a gond?

2018. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
40%

Műszakból nem tud valaki eljönni, nem is indokolt. Az én párom pl mentőtiszt, én is pár hét múlva szülök. Szerencsére nincs 3 eves gyerek, de én se fogok neki szólni, ha a munlaidejében kórházba kerülök, mert mi van ha épp betegnél van és megzavarom? Legfeljebb nem lesz ott, az életmentés fontosabb.


Neked a barátnő 1 óra alatt ér oda, de azért az esetek nagy részében már fogod előre látni, pl 5 perces fàjásokkal kell indulni, akkor a 10 perceseknél szólsz neki.

Ha hirtelen baj van, akkor majd a kórházból átveszi Tőled.

2018. nov. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

21,22 nekem sincs olyan kapcsolatom, aki napokig készenlétben állna és azonnal startolva megjelenne nálunk és rá lehet bízni egy ilyen kis gyereket.

Családom van és segítőkész, de nem érnek oda egy órán belül.

2018. nov. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!