Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit félek, hogy ha nem...

Kicsit félek, hogy ha nem lesz itthon a párom amikor beindul a szülés, és mentőt kell hívjak, hogy késve érnek majd ide. Mennyire szoktak vajon ilyenkor "rohanni"?

Figyelt kérdés
AZt sem tudom mikor hívjam őket, hány perces fájásoknál, vagy mitévő legyek, egyedül itthon nem lesz kellemes. Persze, magzatvíz elfolyásánál azonnal, de fájásoknál nem tudom...:( Gondoltam a taxira is, de nem hinném, hogy biztonságosabb mint egy mentő, nem?
2009. aug. 13. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem este 11-kor kezdett el folyni a magzatvíz. Felhívtam a szülésznőmet, és mondta, hogy kb. egy háromnegyed órát várjunk még amikor már 4-5 percesek a a fájások is és csak akkor induljunk el a kórházba. Így is volt, aztán reggel fél nyolcra szültem meg. Szóval ne félj, nem kell rohanni (de ha megnyugtat akkor a taxi is jó bemenni a kórházba -persze a mentőért nem kell fizetni)!!
2009. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: a kórházban a szülésfelkészítőn, vagy a védőnőd elmondja, hogy milyen szülésindulások várhatók, ha nincs szülésznőd. Beszéljetek róla, megnyugtató!
2009. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs fogadott szülésznőm, csak dokim, de igazából őt még nem kérdeztem meg, hogy mikor induljunk el. Vagy induljak, ha egyedül leszek.
2009. aug. 13. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a felkészítőn a szülésznő azt mondta, hogy nyugodtan hívjunk mentőt. Rekordidő alatt beérünk vele a kórházba! (ugyanis a mentősök rémálma, hogy ott szül meg egy kismama a kocsiban) ;)))
2009. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is inkább a mentő mellett döntenék.
2009. aug. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!