Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férjem nincs itthon, nem is...

A férjem nincs itthon, nem is tud most hazajönni csak 1 hét mulva. Nekem már pár nap mulva megszületik a babám. A 3 éves lányom akkor kivel lesz, ha nekem beindul a szülés és nem tudok szólni senkinek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 20:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát vagy drukkolj, hogy mégis késik a kicsi, vagy hogy ne legyen villámszülés. 1 óra nem olyan vészes, a lányod mennyi idő alatt szülted? (Nyilván ha csak pár óra, akkor húzósabb az 1 óra távolság.)
2018. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként ha végképp azonnal indulni kell viszed a lányod és hívod a barátnőd, úgyis nst, felvétel, oda is érhet időben.
2018. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
És nincs például egy szomszéd aki abban az egy órában vigyázna rá amíg a barátnőd odaér?
2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam a szomszédokkal beszélgetni.
2018. júl. 31. 21:58
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőd nem tud 2-3 napra elmenni hozzád, mikorra ki vagy írva?
2018. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk pl a védőnő is vállal gyerekfelügyeletet,esetleg a tiéteket is meg lehetne kérdezni.

Vagy ha már ovis akkor valamelyik óvónénit, dadusnénit.

Nyilván ha nincs más a mentőbe viszik veled, ott nem maradhat.

2018. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Énis azt tanácsolnám hogy kérd meg a barátnődet hogy párnapra költözzön oda
2018. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
Mással se nagyon szoktál beszélgetni, ha nincs egy nyamvadt ember a közeledben, akit megkérhetsz erre.
2018. aug. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

Na jól van már, se ez az opció nem jó neked, se az az opció nem jó. Akkor mégis mit akarsz hallani? Hogy majd innen egyikünk átmegy hozzád és vigyáz a gyerekre éjnek évadján, emberbaráti szeretetből? Ezt már nagyon korán le kellett volna tisztázni! Menjen oda a barátnő pár napra, ha gáz van ott legyen. Vagy viszed magaddal a gyereket, bár ha te szülsz a gyerek nem tudom hol lesz!

Vagy keress fizetett ugráltatható segítséget! Ennyi lehetőséged van!

A férjed meg... Hát ő is kereshet e valakit, ha már ennyire szr munkahelye van, hogy ezt sem értik meg.

2018. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Kezdj el keresni fizetett segítséget, mást nem tudsz tenni.
2018. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!