Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hüvelyi szülés okozhat...

A hüvelyi szülés okozhat striát a genitália és comb közötti részen?

Figyelt kérdés
Szülés után pár hónappal vettem csak észre, és nem tudom mitől alakulhatott ki. Súlyingadozás kizárva, terhesség előtt és után 55, terhesen 65 kg voltam. Másnak is alakult ki ezen a helyen hüvelyi szüléstől striája? Erről még sehol nem találtam infót.
2018. aug. 8. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
tehát a terhes és nem terhes állapotod között volt 10 kg...akkor miért ne lehetne súlyingadozástól? gondolod a 10 kg mind a magzatvíz? nekem 6 kg plusz súlytól lettek strihák a combomon (nem terhesen)
2018. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem gondolom, hogy mind a 10kg magzatvíz lenne. Szerintem aki már volt terhes, ezzel tisztában van... Azért írtam, hogy nem súlyingadozásról van szó mert azon a periférián jött ki, ahol kibújt a kislányom. Mindkét oldalon ugyanott.
2018. aug. 8. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
A stírát az okozza, hogy több a bőr, mint az a terület, amit le kell fedni. Nincs köze ahhoz, hogy miként szültél.
2018. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen mindegy mennyit híztál vagy sem. Ha valaki hajlamosra akár a vizesedéstől is repedhet a bőre.


Szerintem amúgy teljesen mindegy már. Majd szépen kifakul. Lényegtelen, hogy mitől lett. Most már ott van.

2018. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
SEMMILYEN szülés NEM okoz striákat.
2018. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesen nem mindeki lesz striás,valaki kenegeti a pociját és még is csikos marad.
2018. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt lett nekem az utolsó napokban


Szüléstől nem lesz

2018. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!