Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szex mint indítás?

Szex mint indítás?

Figyelt kérdés
39/3 kismama vagyok. A párommal összeakarunk bújni,hátha mert semmi jele,hogy kiakarna bújni a pici. Aztmondják a spermának van méhszájérlelő hatása. Akkor nem lesz belőle semmi baj ha belém megy el? Lehet hülyeség de ettől tartok egy kicsit.

2018. aug. 16. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baj. És ha még nem szülnél, akkor ez miatt sem fogsz most.


Amúgy nekem sem volt semmi jele, aztán egyszercsak elkezdett folyni a magzatvíz (pont 39+3-nál). De lehet, még 2 hétig bent marad.

SZóval bármi lehet. Ha a doki nem tiltott eddig sem a szextől, akkor hajrá! ;-)

2018. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem jött be.

Bár az igaz,hogy reggel orgazmusom volt este meg elfolyt a magzatvíz

De te már úgy is időben van

Sok sikert 😊

2018. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindkét terhességemet végig szexeltük az utolsó napig rendszeresen, mégis mindkét lányom a 41. hétig bent maradt.

Állítólag ha nyitva a méhszáj, akkor lehet veszélyes az esetleges fertőzés miatt.

2018. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk segített 😁
2018. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk bejött. Este összebújtunk,éjfélkor elpattant a burok. Elázott a fél lakás :). 39+2-nèl. Másnap 11:40re meglett a lányom. Igaz,sürgősségi császárral,nem természetesen. Első baba.
2018. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is bejött. Egy òra körül voltunk együtt, 13:45-kor jött az első fájás. De ez csak akkor működik ha már amúgyis indulna hamarosan. Picit megsürgeti csak :)
2018. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek!:)
2018. aug. 16. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezt sose lehet tudni, hogy attól vagy sem, hiszen nem tudod mi lenne szex nélkül. Nekünk 37. Hét előtt született, nem sokkal korábban volt szex. Aztán most vagy emiatt jött korábban vagy nem.
2018. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Mi az utolsó hónapban már nem is voltunk együtt, mégis a 38. héten megszületett a fiam.:)

Ha itt van a szülés ideje, akkor együttlét nélkül is szülni fogsz. Ha nincs itt az ideje, akkor napi 3-szor is együtt lehettek, akkor sem fogsz szülni.

Egyik ismerősöm mindent kipróbált. Lépcsőzött, együtt volt a férjével, havat lapátolt, sétált, stb. Nem szült meg. Csak már amikor eljött a szülés ideje.

2018. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Pont ma hallottam egy filmben h 4kanál ecet megindítja!:(
2018. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!