Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 év kor különbséggel második...

3 év kor különbséggel második baba meg születhe 1 órán vagy fél órán belül, ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
szülés fél orán át,vagy 1 orán át tart, fél ora alat születik meg
2018. aug. 20. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Az első baba mennyi idő alatt született?

Mert tendencia, hogy hamarabb megy minden többedik, de azért a fél-egy órás szülés már extrém gyorsnak számít.

Meg az is kérdés, hogy honnan számolod a szülés beindulását...

2018. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első baba kislány,egynap vajudás.Egy női ismerősőmről van szo,és megszülsz dolgot be érkezés a szülőszobába a korházba onantol
2018. aug. 20. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elég késön megy be, akkor lehet, söt olyan is van,hogy útközben lesz meg a baba
2018. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na de nem tudjuk mióta vajúdik... a kitolási szakasz már lehet fél óra.

Amúgy a rohamszülés sem jó ám!

2018. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek 1. gyerek rendszertelen enyhe fájásai voltak úgy került szülőszobára ahol burkot repesztettek. Na burok repesztéstől számítva másfél óra volt a szülés de úgy hogy kB 1 ujjnyira volt nyitva amikor repesztettek. Ez villámszülés volt. És 2 nyomásra volt kint a baba. Elég valószínű hogy neki a második is ilyen gyors lesz
2018. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szaszuss ***** válasza:

Nekem 4 és fél év telt el a 2 szülés között. Az első összesen 5 óra volt, a második nagyon gyorsan lezajlott.

Befektettek a kórházba a kiírt nap elötti napon és még az nap késő este egy pukkanást hallottam a hasam felől, és jöttek ezerrel a fájások, elösször azt hittem csak jósló, majd éjfélkor szóltam, hogy bizony beindult a szülés, átvittek a szülészetre.Amikor mondtam a szülésznőnek,hogy ez az 5. olyan fájás ami 2 perces már elösször elmosolyodott,hogy el leszünk egy darabik akkor még. Hát nem lett igaza mert 45 percre rá kint volt a kislányom.Mire a férjem beért a kezébe adták a lányunkat. 🙄

2018. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!