Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz vagy mi ez?

Magzatvíz vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Párszor volt már az elmúlt 1-2 hétben, hogy pisilés után, ahogy felálltam és visszasétáltam a szobába elöntött valami vizes, bár én mindig is azt hittem csak hüvelyfolyás. Ma viszont elég sok jött, a combom is olyan lett, bugyit cseréltem, az is kicsit újra olyan lett azóta, de nem folyik folyamatosan. Mára vagyok kiírva. Tuti nem pisi - érzem, hogy a hüvelyemből jön, mint mensikor. Méhszájammal nem tudom mi a helyzet, nyákdugóval még nem találkoztam.
2018. aug. 24. 10:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve ebben a melegben lehet a mai cserebugyi csak izzadt - ciki nemciki nem tudom :D
2018. aug. 24. 10:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt. Éjjel felébredtem arra, hogy eláztam. Aztán éreztem egy darabig, hogy folyik valami. Mondjuk lettek fájásaim is utána. Bementünk a kórházba, azt mondta a szülésznő, hogy az biztos nem magzatvíz volt. 2 óra múlva, mint a Niagara, elfolyt a magzatvizem. Valószínűleg fejvíz volt az a csordogáló. Ja és a nyákdugóval én sem találkoztam.
2018. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha 5-6 zsepi atazik 1 ora alatt, akkor magzatviz, de amugy nem gond, ha szivarog, mert ujratermelodik, csak arra kell olyankor figyelni, hogy megno a fertozes veszelye, ezert mar ne szexeljetek, es a doki ne nyulkaljon fel.
2018. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet kapni olyan betétet, ami jelzi, ha a magzatvíz szivárog, esetleg tégy vele egy próbát
2018. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 6.-án este rendszertelen fájásokkal indult. Minden fájás után jött egy kis víz. Másnap hajnalban 5-kor már tudtam szülni fogok (10 nappal korábban)

7-kor már a kórházba voltam ahol a doki meg állapította gyakorlatilag nincs is már magzagvizem. Este óta szép lassan elszivargott. Az nap este 9-kor megszületettt a lányom.Ennek két hét múlva lesz 11 éve. Most 8 hetes vagyok

2018. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Betétet nálunk már nem kapni, állítólag nem gyártják fél éve, rendelve meg már úgysem ér ide.


Zsepis módszert azért nem tudom alkalmazni, mert tök hirtelen jön rám, nem tudok rá előre készülni és nem folyamatosan folyik.

2018. aug. 24. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
1-2 hete ez van, de eszedbe nem jutott volna elmenni orvoshoz? Ne legyél már buta. Ha egy hete folyik a magzatvized, az baromira nem játék...
2018. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"de amugy nem gond, ha szivarog, mert ujratermelodik, csak arra kell olyankor figyelni, hogy megno a fertozes veszelye, ezert mar ne szexeljetek, es a doki ne nyulkaljon fel."


Hogy lehet ilyen butaságokat írni?

Nem csak ennyi. Folyó magzatvízzel nem lehet terminusban otthon aszalódni hetekig! Ha valaki terminusban van, és valóban folyik a vize, akkor x óra után meg kell indítani a szülést, hogy ne legyen baj.

Ha meg koraszülött lenne, akkor szigorú kórházi tartózkodás, antibiotikum profilaxis, naponta fehérvérsejt ellenőrzés!


Hihetetlen, hogy az anyukák minden hülyeséggel rohannak az ügyeletre, de azzal, hogy talán folyik a magzatvíz, eszébe se jut valakinek orvoshoz menni. Komolyan elképedem...

2018. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a nyákdugoval nem minden kismama találkozik,hüvelyi folyásod van,a magzatviz elfolyik és nem marad abba. lassan hamarosan szülni fogsz hajráá
2018. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magzatviz szivárgást jelző betét semmit nem ér,nekem éjszaka kezdett el szivárogni és mégsem mutatta ki.Szerintem ez magzatviz lesz,de ha ilyen régota érzed akkor ne késlekedj felkeresni az orvosod mert fenn ál a fertőzés veszéje ami a babás életébe is kerülhet.
2018. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!