Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Missed ab kérdés?

Missed ab kérdés?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve műtötték 8 hónapja, kérdésem az lenne hogy próbálkozhatunk e úgy hogy nemvoltam azóta orvosnál? Műtét után nem vizsgált meg.. Elkezdtem szedni trimeszter vitamint, érdemes uh.ra menni vagy esetleg más vizsgálatra, milyen vizsgálatokra érdemes menni?
2018. szept. 11. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Borzasztó hogy nemvizsgaljak ki normálisan az embert csak ha már 2x 3x megtortenik ugyanez.. Pedig szóltam az orvosnak is h nézzen azért még, de ő most siet..
2018. szept. 11. 08:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik orvost akinek fontos a személyed, és nem futószalagként melózik.
2018. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mutete utan nem vizsgalt meg? Ezt nem mondta az orvosod? Vagy te nem mentel vissza a kontrollra? A beavatkozast kovetoen hatodik heten kotelezo a kontroll vizsgalat.

Menj eloszor nogyogyaszhoz mielott belekezdesz a gyerekvallalasba ez alap.

2018. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nőgyógyászhoz fogok menni, kontroll n voltam de azon nem vizsgált meg..
2018. szept. 11. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen orvost meg nem lattam. Gyorsan csereld le es mielobbi boldog babavarast kivanok neked.
2018. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. szept. 13. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!