Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülés?

Indított szülés?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki a 2. Is indítva lesz. 14. Ére voltam kiírva. De úgy nagyon semmi jele sincs, hogy jönne. Az orvos azt mondta 1 hét még és akkor indít.


A kislányom is indítva volt. Igazából minden simán ment.

Akkor a második is elképzelhető h simán fog menni? Mert eléggé tartok a dologtól.



2018. szept. 16. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Elképzelhető.

Mondjuk azt sosem értem miért nem tudnak várni az orvosok, ha nincs kontraindikáció, csak azért mert a "kiírt dátum"...

42 hétig simán kellene hagyni.


Amúgy meg beindulhat addig még.


Ha kívánod, szerelmeskedjetek sokat (persze óvszer nélkül), az segíthet.

2018. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nálam is indították a 40 + 5 napon, nem várta meg az orvos a 42. hetet, mert UH szerint végig egy jó héttel nagyobb volt. Utólag kiderült, hogy jó döntés volt, mert már szét volt ázva a bőre, és a feje is megnyomódott, mintha természetes úton szültem volna. Szóval nem tudhatod mi van mögötte, biztos nem véletlen akar indítani.
2018. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Én ragaszkodnék hozzá, hogy mi imum tudjam miért akarnak indítani.

Egy indokolatlan indítás többet árthat...

2018. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-essel értek egyet.

Nekem 1.baba spontán 38 hétre, 2.baba spontán 41 hétre (másnap akartak volna indítani).

3. babám 40+2-re lett indítva (a méhszáj mondjuk elkezdett már nyílni).

Utólag mondta a doki, hogy jó döntés volt, mert már a lepény is túlérett volt + a köldökzsinór olyan rövid volt, hogy folyton visszarántotta a babát, emiatt elhúzódott. Ha tovább várunk, még nagyobb lett volna a kockázat.

2018. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer volt egy sikeres indítás, akkor jó eséllyel a következővel sem lesz gond.

Nekem nem volt ilyen szerencsém: rendszeres, de gyenge fájásokra, 2 ujjnyira nyitott méhszájra indítottak, de semmit sem értünk el vele, így császár lett.

2018. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok nem csak az anya és a baba érdekében, hanem a saját maguk védelme miatt indítanak szülést. Ha várnak, várnak és baj lesz, kit hurcolnak meg? Az orvosokat..
2018. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hibázástól való félelem nem mentség a felesleges szülésindításokra...


Kedves Kérdező! Hogy vagy? Talán megszültél?

2018. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!