Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kenézy vagy Klinika?

RedVanillia kérdése:

Kenézy vagy Klinika?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem az a kérdésem lenne hogy a tapasztalatok alapján kinek hol volt jobb szülni ? Vagy ki hol szült és mik a tapasztalatai. El kéne dönetenem hogy hol fogok. De kicsit félek. Múlt hónapba egy 20 éves lány halt meg szülés után elvérzett. Most egy 24 éves lány halt meg toxémiát kapott. Debreceni egészségi ügy is meg halt itt az elmúlt pár évben.. Az Otiba járok rendszeresen ugye és ott is mindenbe bele sz*rnak az ott dolgozok. Nem félek attól így betegesen hogy meg halok szülés közben. Inkább attól jobban hogy a babának baja lesz de ez a félelem se káros mértékben van bennem. De ugye megfordul bennem amikor ilyeneket hallok hogy mik történnek.. Első baba fiatal is vagyok szóval kicsit párás a helyzet de szerintem tényleg nem kóros mértékben :D Csak a lehető legjobb kezek között szeretnék lenni a picimmel

Szóval hol érdemesebb szülni Debrecenben?



2018. szept. 28. 15:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ! Hétfőn fogok telefonálni és jelentkezni a szülőszoba látogatásra , Boldog babavárást nekedis! 🙂🙂🙂
2018. szept. 28. 21:41
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom a Kenézyben hozta világra az uncsinkat!

Gondolhatod, hogy nagyon jól megnéztem, hogy az egyetlen lányom jó helyre kerüljön...

Mindkettő jó, a magyar viszonyokhoz képest még kiválónak is mondanám.

Az, hogy végül a Kenézyt választotta, az azért történt, mert időközben találtam egy ismerőst - és ugye az soha sehol sem árt...

De minden rendben volt - egyetlen rossz szót nem tudnánk mondani!

2018. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a Klinikára szavazok.
2018. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első babámat a Klinikán szültem, most a másodikat is ott fogom pár héten belül.

Mindennel meg voltam elégedve, nagyon kedves szülésznő segített a szülésnél, dokit azt pedig fogadtam.

A szülőszoba is nagyon rendben van, ketten voltunk a férjemmel nyugiban vajúdás alatt, ha kellett rögtön ugrottak.

Arra is figyeltek, hogy olyan szobába kerüljek utána, ahol megfelelő a társaság. Pedig hamarabb üresedett ágy, de 2 sötét bőrszínű anyuka mellé nem akartak berakni. Ja, és senkinek nem fizettem addig egy forintot sem. :)

A csecsemrősök is nagyon cukik voltak, látszott mindegyiken, hogy imádják a babákat.

Azzal voltak bunkók, aki velük is az volt, de ez szerintem érthető. Velem végig kedves volt mindenki, pedig nagyon fiatalon, épp betöltöttem a 21-et, mikor szültem. Viszont képes voltam elmondani egy értelmes összetett mondatot, ez sokat segít abban, hogy megkapja az ember a megfelelő bánásmódot. 😊

Egy szó mint száz, ajánlom a Klinikát.

2018. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gál Ani válasza:
68%

Sziasztok!

Én a Kenézyben szültem, nagyon jó élmény volt. Kb. 2 éve újították föl, teljesen modern lett minden. A gyermekágyon maximum két ágyas szobák vannak, de sok az egyágyas is. Kedvesek voltak a nővérek, szülésznők. Fogadott orvosom volt, Dr. Lipták Márton akivel nagyon meg voltam elégedve. Nem túl idős, rugalmas, mindig tiszteletben tartotta az időmet, nem kellett rá sokat várni. A szülés során végig nyugalmat sugárzott és profi kezekben éreztem magam. Ajánlom mindenkinek a Kórházat és a dokit is;)

2019. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!