Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap otthon ültem és amikor...

Tegnap otthon ültem és amikor felálltam, vmi folyni kezdett, mintha bepisiltem volna. Lehet magzatvíz? mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál természetesen, azonnal. Ott megnéztek, a méhszáj zárt, nem találtak semmit, szóval valószínűleg oké minden. Mégis megijedtem, mert még csak 34 hetes vagyok. Tehetek bármit,hogy ne forduljon elő ilyesmi? Elég sok "víz" vagy vizelet kijött.
2008. máj. 5. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ha minden ok az orvos szerint az nem magzatvíz volt.Nálam is előfordult pár napja ilyen azt hiszem a picúr nyomta a hólyagomot,és bizony bepisiltem,nem is éreztem.Megilyedtem hogy magzatvíz,de az én orvosom szerint is minden ok.Azt mondta csak vizelet volt.üdv 34 hetes kismama.Kitartás már nem sok van hátra neked sem!!!!
2008. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a lányommal 2 hétig szivárgott a magzatvíz,és a doki nem hitte el,pedig közben többször vizsgált.Igaz én már a végén voltam akkor a terhességnek,de lett is gond belőle.

Végül mikor megindította a szülést,akkor mondta,hogy felül repedt kicsit a burok,és azért csak néha szivárgott,és nem folyt el a víz,attól függött,hogy merre mocorgott a baba.

Lehet tesztet kapni gyógyszertárba,hogy meg tudd különböztetni a magzatvizfolyást a vizelettől.Ha előfordul még ilyen,és szerinted nem vizelet,érdemes letesztelni,mert te is megnyugszol,ha pedig tényleg magzatvíz,akkor kórházba kell menni.


Üdv:33 hetes kismama.

2008. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne is próbálkozz semmi teszttel.A patikában csak nézni fognak,mit is akarsz,teszt már 1000éve nincs,max lakmuszpapírt tudnak majd ajánlani(már ahol),és nekem az azt mutatta hogy magzatvíz szivárog,de azt mutatta a barátnőmenk is aki nem is terhes:)
2008. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha felül reped a burok azt az orvos nem látja, nem tudja megállapítani. Akkor szokott ez előfordulni, hogy hirtelen nagyobb mennyiségű víz elmegy. Az viszont baj. A gyógyszertárban lehet kapni olyan betétet, ami elkékül ha folyik a magzatvized! 3 db 2000, ft körül van. Érdemes mielőbb venned! Tapasztalatból írtam neked. Ha elmegy a magzatvized, a babának súlyos problémái lehetnek! Üdv. 4 gyermekes anyuka.
2008. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előzőtől ékrdezném..LÉGYSZI MONDD MÁR MEG HOL LEHET KAPNI AZT A BETÉTÉT???????mivel 3.5éve még nekem is volt.Al sense kit magzatvízszivárgást jelző betét volt a neve.Viszont mostmár SEHOL nem lehet kapni.A lézező összes patikában voltam a városunkban,van ahol nem is hallottak róla.De szinte a megye összes patikáját felhívtam már,és sehol nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vagy ha tudod hogy lehet kapni,akkor azt is írd meg,hogy hol....33hetes kismama
2008. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!