Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi köze van a férfiaknak...

Mennyi köze van a férfiaknak beleszólni a gyerek császárral vagy természetes úton jöjjön világra?

Figyelt kérdés
Vannak olyna bunkó férfiak,akik azt mondják a császár nem jó(falun ez lett beléjük neveleve)az a jó ami természetes.Meglátásom szerint egy férfinak nincs ebbe beleszólása,hogy a nő hogy hozza világra a gyereket ha valaki fél a szüléstől,rosszul tűri a fájdalmat miért ne szülhetne császárral?Elvégre is az ő teste,ő hozza világra a gyereket.Meg vannak esetek amikor csak császárral jöhet világra gyerek orvosi javaslatra akkor az a nő már nem is számit igazi anyának az ilyenek szemében?

2018. okt. 9. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Úgy gondolom hogy a nők csinálnak ebből "problémát". Pedig elég egyszerű akinek komplikáció mentes a terhessége és közben sem indokolt szül természetesen, akinek pedig szülséges az császárral.

Ez igazából igy lenne normális. Csak sajnos a mai világban semmi sem az.

2018. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg azzal van a gond, hogy mindenki a másik dolgával foglalkozik, meg a miértjeivel, pedig semmi köze hozzá! Én mindig is császár párti voltam, tudtam, hogy ha egyszer lesz gyerekem, akkor császárt kérek és olyan orvost keresek, aki vállalja így szülést. Végül a lányom végig faros volt, így aztán maradtunk is a császárnál. Ezt én nyiltan vállalom, nem érdekel, hogy ki mit gondol erről, aki meg nem képes elfogadni az ilyen hozzáállást, az nem az én problémám, hanem azé, aki ezzel foglalkozik :)


Nem vagyok én ettől rosszabb anya, sőt, mivel intelligens embernek tartom magam, két másodpercig sem esik nehezemre elfogadni azt, hogy mások ezt nem így látják, és megértem azokat az anyákat is, akiknek mindene a természetes szülés!

2018. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semennyi, de a nőnek sem.

Én rettegtem a császártól, és sürgősségi császárom lett. Mikor hozták a papírt, eszembe se jutott, hogy féltem tőle, csak az járt a ferjemben, hogy a kicsivel minden rendben legyen.


Ezeket az elveket, amiker írsz, butaságnak tartom.

Ha a nő fél a szüléstől, az nem indok a császárra. A szülés természetes folyamat, a császár meg egy műtét. Azt se lehet mondani, hogy kevésbé fájdalmas. Volt hozzá szerencsém, és nem egy leányálom.

És de, az is ugyanolyan anya, aki császárral szül. De a császár a baba védelme, nem az anya kiváltsága, legalábbis így kéne lennie.

2018. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Nulla beleszólása van.

Ez TÉNY.

2018. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát én terhes nő létemre a császártól félek jobban, semmivel nem jobb egy hasi műtét mint egy szülés szerintem..

Kérdezz meg császárosakat, van akinek 6 hétig embertelen fájdalmai voltak utána..

De férfitől még sose hallottam ilyet, hogy ebbe beleszólt volna.

2018. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, nem csak falun, sőt sok hülye nő is van, több mint fèrfi, akik szerint a csàszàr nem szülès, mert csak akkor anya valaki, ha kitolja a gyereker a nunàjàn, mindegy ha utàna a kukàba teszi is. Külföldön meg ingyen vàlaazthatsz, itt is csak pènzèrt.... Amúgy semmi beleszólàsa. Majd ha a fèrfi fekszik fel az asztalra ès az ő teste lesz akkor lehet empàtiàtlanul vauzni, addig mìg a nő van ott meg csend...
2018. okt. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Embertelen fájdalmak? Ugyan!


2 hétig volt kellemetlen, a második héten csak a hirtelen mozdulatok fájtak. 12 voltam.

2018. okt. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálunk tervezett császár lesz és úgy gondolom, hogy a férfinak semmi beleszólása, mert nem az ö teste. Elmondhatja a véleményét de ne ö mondja már meg. Az én férjem is mondta az elején, hogy legyen természetes, de aztán leállítottam. Èn választottam a császárt és nem nagyon érdekelt, hogy mit gondol róla, megmondtam, hogy ez lesz és kész.
2019. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon gaz, amikor az osanyak is jonnek azzal, hogy akinek csaszarmetszese volt, “az nem is szult”. Hat en peldaul csaszarral SZULTEM, de elotte 8 oran at vajudtam. Veszelybe kerultunk a babaval, ezert kellett a mutet. Nem kenyelmi megoldas volt es utana baromi fajdalmasak es nehezek voltak a mindennapok egy darabig. Szoval amikor egy no mond ilyet es masik nore, az is kritikan aluli, de ha meg egy ferfi... az szora se erdemes! Es igen, falun meg a mai napig vannak ezek a dolgok, nekunknis elnek ott rokonok. Megszolnak a csaszarert es megszolnak, ha nem tudsz szoptatni.
2020. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!