Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hagynak vajúdni ikrekkel...

Hagynak vajúdni ikrekkel császármetszés előtt, ha mindkét baba fekvése rossz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs valami sürgősségi ok (pl. rossz CTG) akkor hagynak vajúdni. Engem hagytak vajúdni, pár órát a műtét előtt (idő előtti burokrepedéssel, 36 hétre indult a szülés, és eredetileg PCS lett volna).
2018. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem sürgős és nem programozott a császár, akkor ha úgy jön ki a lépés, hogy másnak sürgősebb, lehet, hogy várni kell akár órákat, amíg besorolnak két műtét közé. Szóval nem biztos, hogy azért hagynak, hogy vajúdhass (bár olyan doki is van, aki szerint valamennyi jót tesz, kérdezd meg tiéd), de lehet, hogy fogsz és persze közben megy az állandó monitorozás.
2018. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél egyik baba fekvése jó volt, éd programozott lett. Nem volt veszélyeztetett
2018. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. A dokim eleve úgy tervezte, hogy a program császár előtt pár órával ad egy kis oxitocint hogy vajúdjak is, mert a vajúdás jót tesz a babáknak és segít abban hogy a tejelválasztás is előbb meginduljon. (aztán nem kellett, mert B baba úgy döntött, nem várja meg a program császár napját...)
2018. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem vártak. Programozott császár lett, és addig még jóslófájásom sem volt. Nem bánom, hogy nem éltem át ezt az élményt
2018. okt. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!