Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmelweis kórházban...

Miskolc Semmelweis kórházban fogok szülni, de nincs fogadott orvosom, ez probléma?

Figyelt kérdés

Legalább 3 orvost kiválasztottam magamnak az elmúlt 3 hónapban, de valaki mindig lebeszélt róla, hogy ne őt... Mivel nem ismerek egy orvost sem ott igazából jobban, így hallgattam az ismerőseimre.

A védőnőm szerint felesleges választani fogadott orvost. Na most akkor mit csináljak? Nagyon sok embertől hallom vissza manapság, hogy be se ment az orvos a szülésre... 30 hetes leszek lassan és fogalmam sincs mit tegyek, fogadjak, vagy ne fogadjak... Valamint ha úgy döntök, hogy nem fogadok, attól lehet még apás szülés beengedik a páromat úgy is?

Köszönöm szépen a választ előre is.


2018. okt. 15. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Apad szülésnek nem feltétele a fogadott orvos.


Mivel 30 hetes vagy, ilyenkor már minimális esély van arra, hogy elvállaljon egy orvos, enged el az orvos fogadást.


Én kevesektol hallottam, hogy nem ment be az orvos a szülésre, de persze előfordulhat.

2018. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Én ott szültem és Hajas főorvos volt az orvosom. MINDENKI csak rosszat mondott róla, de nekem szimpi volt, ráadásul mindig el tudtam telefonon érni! Ami manapság ez ritka...

Ne másokra hallgas..azt válaszd akivel szimpatizálsz!

De ha még sem választasz orvost akkor sincs semmi, megszüleszt az ügyeletes orvos!de az oroszlánrészét a szülésznők viszik véghez ők pedig nagyon arannyosak 😊

2018. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!