Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fog végre elindulni a...

Mikor fog végre elindulni a szülés?

Figyelt kérdés
40.héten jàrok, màr a korhazban fekszem, de semmi jele a szülésnek. A hasam fennt,méhszàjam zàrt.hasam fennt a mellem alatt. Esti kis keményedèsek, de igazàbol mas semmi jel. Mikor lesz ebből baba? :(
2018. nov. 2. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elvileg jön egy kis lehülés, hátha megindítja.
2018. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy látom a varázsgömbömben, hogy sose fog elindulni. Az a gyerek bizony örökre odabent ragadt.
2018. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Melyik kórház ez, ahol a negyvenedik héten befektetnek??

Van valami egyéb betegséged?


Ha nincs semmi gond, akkor ha csak teheted ne engedd az indítást.


Amúgy meg sétálj sokat, mászkálj, mozogj, hátha az segít.


És kitartás, gyorsan fordulhat!

2018. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyik percről a másikra is jöhet. Nekem a 39. héten mondta a doki, hogy itt még nem lesz szülés. Másnap hajnalra meglett a kisfiam.
2018. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az elkövetkező 2 hétben.
2018. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Megértem, hogy türelmetlen vagy, mind a két babám a 41. hét után született. Minden praktikát kipróbáltam de amíg nem akar jönni a baba, addig ezektől szerintem nem is fog.

Sajnos nem lehet megmondani, hogy mikor fog megindulni a szülés. Abban egyet értek az egyik előttem szólóval, hogy jobb ha nem indítják, amíg nem muszáj hiába rossz a kórházban várakozni.

Kitartást, már a finishben vagy! :)

2018. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Orvos mit mond? Indítaná? Lehet h túlhordtad ígyis,aki ellenzi nem tudom miért nagyobb baj lehet ha nincs indítva.
2018. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Fent.


37-42. hetig tart a terhesseg, ugyhogy max. 2 heted van.

2018. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Én megértelek. Ugyanígy voltam az első babával, sajnos végül indítani kellett, és császár lett :( Aki megszült a 39 héten, az nem érheti milyen érzés a 41. hét körül, amikor már nem csak te várod, hanem az összes ismerősöd is kérdezgeti, hogy na mi van már. Borzasztó. És egyáltalán nem vigasztaló, hogy "még egy baba sem maradt bent".

Én most vagyok a 39. héten, nagyon úgy fest, hogy ugyanaz lesz a menetrend. Megpróbálok sokat sétálni, hátha segít, én úgy érzem pár nap alatt lejjebb ment a hasam, de majd az orvos megmondja. Neked is ezt javaslom, meg hogy kitartás, már nincs sok hátra :)

2018. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én 40+1 napba járok. Nekem nyílt a méhszáj 2 cmre, de semmi fájdalmaim nincsennek. Sőt tegnap estig takarítottam. Nem értem miért fektettek be téged, én itthon vagyok, feleslegesen minek feküdjek ott. Amúgy kell kicsit mozogni, járkálni, nem jó az egész napos pihi amúgy sem..
2018. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!