Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél előfordulhat, hogy...

Szülésnél előfordulhat, hogy valaki rosszul nyom, és ezért nem tud természetes úton megszületni a baba?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem a masodik es a harmadik szulesemnel is volt gondom a kitolaskor, mindkettonel mas miatt, de azert a babak megszulettek. :)

A masodiknal kaptam oxitocint es tul sokat, hirtelen kezdodott a kitolas es olyan erosen ereztem az ingert a hormon miatt, hogy egyszeruen nem tudtam visszatartani. Az elso tolofajasnal is mar orulten nyomtam, de a mehszaj meg nem volt tokeletes, igy megrepedt. Varni kellett volna meg egy picit, de nem ment.


A harmadik babaval pedig sokaig huztam az epidularist, hogy kerek-e, vagy sem, vegul kertem. De mire bekotottek es hatni is kezdett, addigra mar jottek a tolofajasok. Az volt a szerencse, hogy meg csak az elso adag volt bent, ami gyakorlatilag a proba volt es kevesebb, igy nem hatott mindenhol, egy pici teruleten ereztem a fajast. Viszont nem tudtam olyan erovel nyomni, mintha ereztem volna rendesen.

Igy gyakorlatilag sajat erobol nyomtam, amikor a ctg mutatta az osszehuzodast, de nem ereztem rendesen azt a belso ingert, amit kellene.

Igy volt, hogy gyengebben es rovidebb ideig nyomtam.

Nah de igy is rendben volt, gyakorlatilag 8 perc volt az egesz kitolas.


Viszont egyik szulesnel sem ereztem mar tolofajast, amikor a lepenyt kellett szulni, pedig elvileg meg akkor is van. Csak ha szolt a doki/szuleszno, akkor pribaltam nyomni, ahogy birok.

2018. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kelet eu borzaszto sokas haton fekve nyomatni az anyakat vezenyszora

Nem csoda ha nem megy ilyen termeszetellenes helyzetben.

Ha allva vagy szuloszeken ulve szul valaki nem kell se gatmetszes se vezenyles jon magatol az erzes es nyom az anya jol

2018. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!