Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvarrás után mikor tudtatok...

Gátvarrás után mikor tudtatok először székletet “produkálni”?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma van a 3.napja, hogy szültem, de nem merek elmenni wc-re. Tudom, hogy el kell de nem merek nyomni sehogy sem. De ha osszeeszek joghurtot meg gyumolcsoket lehet csak a hasam fajdul meg es nem hajt meg. Valaki valami tipp? Gondolom voltatok ebben a cipoben ti is :(
2018. dec. 3. 07:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3.nap glicerines kúppal. Különben nem engedtek volna haza.
2018. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél a hazamenetel reggelén (3. nap) kaptam tablettát, azt mondták amìg nem produkálok nem mehetek haza
2018. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én is tudtam bár tablettával viszont nem éreztem hogy jön csak jött, gondolom ugy elvolt zsibbadva a fertályam hogy csak na...és eléggé kijött az aranyerem is.
2018. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy varrásom volt, de a hajnali szülés után aznap délután már tudtam is. Nekem valamiért a vizelés lett a mumus, fene se érti ezt :)
2018. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek volt pár öltése, neki mumus lett a széklet téma, így csak bekamuzta a kórházban, hogy volt. Otthon sikerült csiholnia magának 1 hét után, de addigra már olyan székrekedése volt, hogy elmondása szerint inkább szült volna még egy gyereket, de nem kívánja vissza azt a szenvedést ami akkor volt az egy hetes varratokkal.

Egyébként ha máshogy nem megy, akkor a glicerin kúp nagyon hatásos tud lenni. Inkább minthogy beléd kössön.

2018. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is kaptam vmi bogyót 2. nap este, reggel minden a legnagyobb rendben volt.
2018. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én szoltam a korházban távozás napjának reggelén h még nincs produktum és kérek kupot. Kaptam, 10 perc mulva alig értem ki a wcre és nem volt fájdalmas,simán ment. Kérj kupot!!
2018. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!