Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki nem akarta,...

Van itt olyan, aki nem akarta, hogy a párja, férje bent legyen a szülésnél? Miért nem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, még annyi, hogy nálam nem volt se pisi, se kaki se vágás és párom szerint túl sok vér se. Egy valamit említett, ami nehéz volt neki és amikor megrémült, amikor durva fájások voltak és néha ordítottam 😅😅😅 De az kb fél óra volt csak. Azóta is ugyanúgy kiván :)
2018. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Aznna89 ***** válasza:
A másodiknàl nem akartam,mivel az elsőt az első sórból nèzte vègig a férjem,pedig direkt kértem hogy Ne! Nem maradt meg benne semmi,nem undorodott meg stb,csak engem zavart.Tehàt jönni akart megint, hagytam. Elájúlt! Fehér volt mint a fal! Èn nyomtam ő ájúlt! Megint premierbe nyomta csak a másodikkal vágtak fent-lent minden fele. Nem bírta 😅 Kijelentette ha lesz 3.tuti nem jön be!
2018. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!