Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés után valóban...

Apás szülés után valóban megváltoznak a férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam utána sokkal jobban megbecsülik és tisztelik a feleségüket!Én nem akarom,hogy bent legyen,párom erősködik annyira. Az is igaz,hogy egy kicsit örülnék neki ha tudná mi zajlik a szülőszobán és nem csak úgy kipottyanik a baba :)
2018. dec. 16. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, jobban tisztel, szeret, es egy hihetetlen kapocs kot ossze bennunket. Semmi negativuma nem lett. Hidd lel, szukseged lesz ra....
2018. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Az első szulesem 3 nap vajúdás utan császár volt, a második fel nap alatt termeszetes úton lett meg. Mindkét alkalommal ott volt velem végig, minden egyes percben. Szerintem jo hogy ha látják, hogy nem csak ugy kibújik az a baba. Persze nagyon aggódott ertem, mert a fájdalomtól fel akadt a szemem stb, de neki megis az maradt meg legjobban, hogy csak ugy suuutttty kinyomtam a fiunkat, hogy csak ugy repült, alig tudtak elkapni 😃

Ezzel azt akarom mondani, hogy ez egy nagy élmény nekik (is) ne foszd meg tőle ha szeretne ott lenni 🤗

2018. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Bár én még nem szültem biztos apás szülést választanék. Egy műtét után is én ápoltam ahol felfeküdt az ágyra és én cseréltem neki napi 2x a gennyes véres kötést én fürdettem és volt hogy éjjel maga alá csinált. Nálunk nincs ezek után tabu. Először neki is nagyon ciki volt sűrű elnézést kért hogy mindezt nekem kell csinálnom utána már röhögtünk az egészen amikor visított a wc-ről hogy "kicsim ki kéne törölni a s*ggem" :D

Ahhoz nem ragaszkodok hogy a lábam között nézelődjön mert számomra ott az orvosnak és szülésznőnek van helye de ahhoz igen (és ő is) hogy bennt legyen fogja a kezem és bíztasson.

2019. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én anya vagyok, de én is rosszul lennék, ha végignéznék egy szülést. Videón is elborzaszt. Ehhez mit szólsz?
2019. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!