Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti oda adnàtok a megàllapodott...

Ti oda adnàtok a megàllapodott összeget, ha a fogadott orvos akkor èr csak oda a szülèsre amikor màr pont kijött a baba?

Figyelt kérdés
Vègülis a placentàt utàna màr ő műtötte ki belőlem ès kb ennyi. 5 hèt múlva kell menni hozzà kontrollra ès akkor kell majd elvileg fizetni.

#összeg #orvos #megàllapodàs
2018. dec. 18. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

"Az orvosod megkapja majd a fizetését a ledolgozott órái alapján."


Szerinted melyik szülészorvos kap a munkahelyétől pénzt azért, mert a SZABADIDEJÉBEN bemegy szülést vezetni vagy operálni? Elárulom: semelyik.


Kérdező: Ha időben szóltál, akkor a teljes összeget talán nem. De azért akárhogy is nézzük: visszajött a Balatonról a szülésed miatt. Már csak a bezinköltség sem két fillér...Aztán még beavatkozás is kellett.

Viszont az is tény, hogy nem tartotta magát a teljes megállapodáshoz. Ha a teljes összeget nem is, én biztosan fizetnék neki.

2018. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
Utolsóval értek egyet, sőt kifizetném az egészet. Visszament a Balatonról, valószínüleg gyorsan és problémamentesen szültél, örülj ennek. Így nem is lett volna semmi dolga, kb csak elkapni a babát:) ha mondjuk császár lett volna a vége és másik orvos műt, az más.
2018. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha jòs lennèk egyàltalàn nem fogadtam volna orvost hisz valòban könnyű szülèsem volt ès örülök is neki persze, de ez nem az orvos èrdeme. Ha bàrmi komplikàciò lett volna Balatonròl nem tudta volna megoldani, ès vki màsnak kellett volna, de pont ezèrt fogadtuk fel, hogy ő csinàlja ő ott legyen, bàrmi van! Ezt a pènzt rà is àldoztam volna ha teljesìti amiben megàllapodtunk pedig nem vet fel minket a pènz, de ìgy inkàbba babàra költenèm.
2018. dec. 19. 09:30
 14/15 anonim ***** válasza:

Vagy oda adnám az egészet vagy nem adnék semmit,és nem is mennék hozzá már soha többet,kontrollra sem.

Szerintem az nagyon gáz,hogy odaadod a felét és még meg is magyarázod miért...még ha igazad is van. Szóval szerintem vagy ez vagy az.

Amúgy meg a 160 ezer brutál sok szerintem,én 7 éve szültem 80ért,most 100ért fogok,de még ezt is sokallom.

2018. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 160-at én is soknak tartom. Én most szültem 120at adtam. Amúgy az orvosod mondta hogy 160at kér, vagy csak úgy megemlitette hogy kb ennyit szoktak adni?

Mikor szültem a szobatársam mesélte nála hogy olyan gyorsan kint volt a baba hogy a szülésznője nem ért oda igy az ügyeletes volt bent vele. Dilemázott ő is hogy mi legyen,végül úgy döntött megfelezi a neki szánt pénzt. Nem lett sértődés belőle.

Ezt tényleg te döntöd el. Szerintem adj neki hisz mégis beljött az orvos a szabadnapján. Ha 160at szántál eredetileg neki akkor a 80bőven elég, és szégyenkezned vagy magyarázkodnod sem kell.

2018. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!