Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Induljunk a kórházba vagy még...

Induljunk a kórházba vagy még várjunk?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta vannak fajasaim 10 percesek, de 2-3 óra után elmulnak, majd újra jelentkeznek. Most voltam pisilni és a nyákdugó egy része távozott, de a fájások megszüntek kB fél órája. Elinduljunk a kórházba vagy várjam meg újra a fajasokat? 39/5h km

2018. dec. 21. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne induljatok. Csak ha rendszeresek lesznek a fájások és sűrűsödnek.
2018. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Még ne. Ha ezzel bementek, szinte biztos, hogy császár lesz, mert nem fogják kivárni a dokik, amíg elindul rendesen. Ha rendszeres, erős fájásaid vannak és/vagy folyik a magzatvíz, bőven elég elindulni.
2018. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a gyors válaszokat :)
2018. dec. 21. 21:29
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Meg ne, ha lealltak, akkor csak joslok. Akkor menjetek, mikor mar egy ideje (fel-1, vagy tobb oraja) hangosan karomkodsz, es meg onnanis lehet akar fel nap. Ameddig megkerdezned, hogy mikor induljatok, addig neked sem egyertelmu, tehat meg messze korai korhazba menni. A nyakdugo hetekkel korabban is tavozhat, ahogy joslok is lehetnek. Ha most bementek, eselyes, hogy bent tartanak, es vegignyomjak a protokollt azzal a szoveggel, hogy nem halad a szules eleg gyorsan.
2018. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ha 8 percesek kb, és elég erősek, akkor inkább induljatok. Nem biztos hogy császár lesz. Burkot repesztenek. Nekem is igy volt.

A szobatársamnak 5 percenként jöttek a fájások aztán egyszer csak elfolyt a magzazviz, és azt érezte nyomnia kell. Éppen hogy csak átértek vele a másik folyosóra a szülőszobába....

Ha rendszeresek, inkább menjetek, max hazaküldenek.

2018. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. Kíváncsi vagyok:)
2018. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hajnalban megint voltak fájások így bejöttünk a kórházba a párommal de még azt mondták, hogy ezek nem igazi fajasok szóval most be fektettek és várjuk a csodát
2018. dec. 22. 09:53
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
En hazamennek a helyetekben arra hivatkozva, hogy jobban tudsz pihenni, ami tenyleg fontos is lenne, hogy a vajudas beinduljon. Nemis ertem, miert fektettek be.
2018. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha nemmesz haza sajat felelossegre, annak altalaban az a vege, hogy valamilyen modon akadalyozni fogjak a folyamatot. Inditas, oxitocin, kezzel tagitas, durva fajdalmak, majd jonnek azzal, hogy nem tagultal eleg gyorsan, vagy leesik a baba szivhangja a z oxi miatt, es csaszar. Ha ezeket szeretned elkerulni, menj haza. Ha nem allsz ki most magadert, vagy ugy dontesz, bent maradsz, akkor szamithatsz a fentiekre jo esellyel.
2018. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet én is mennék haza, ki akar karásonykor kórházba feküdni.. Ez a kórházi protokoll, benntartanak, de saját felelősségre hazamehetsz. Magzatviz se folyt el. Fogadott orvosod van? Vele megbeszélheted.
2018. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!