Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Induljunk a kórházba vagy még...

Induljunk a kórházba vagy még várjunk?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta vannak fajasaim 10 percesek, de 2-3 óra után elmulnak, majd újra jelentkeznek. Most voltam pisilni és a nyákdugó egy része távozott, de a fájások megszüntek kB fél órája. Elinduljunk a kórházba vagy várjam meg újra a fajasokat? 39/5h km

2018. dec. 21. 21:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Fogadott orvosom van mikor mondtam neki hogy haza szeretnék menni határozott német mondott rá. Őszintén engem már az se érdekelne ha beinditanák vagy császár lenne csak szülessen meg a karácsonyt meg így is úgy is bent kell töltsem mert 25.-en mindenféleképpen be kellett volna feküdnöm. Egyébként én se akartam bent maradni de párom azt mondta hogy jobb ha itt vagyok bent neki nagyobb biztonság hogy ebben a rossz időben nem kell kocsiba ülni ha valami van
2018. dec. 22. 10:27
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem torvenyszeru amit a 9es valaszolo ir. Nem kell megilyeszteni a kerdezot erre most pont nincs szuksege. Szerintem is jobb kezekben vagytok a korhazban. Legalabb ha beindul a szules csak atsetalsz a szuloszobara :) Nekem se inditottak a szulest pedig meg lett volna ra az ok...1 hetet bent fekudtem en is elotte. Ha nincs semmi komplikacio vagy tulhordas akkor nem fogjak ido elott beinditani.
2018. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, a legjobb helyen vagy!

Könnyű szülést!

2018. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor idén a Jézuskátol egy bébit kapsz a fa alá? :)
2018. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat most már megnyugodtam én is kicsit. Nagyon nem szerettem volna bent maradni még soha nem voltam kórházban.
2018. dec. 22. 11:38
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen azt kapok :)
2018. dec. 22. 11:54
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt rendszeres.. Ilyen ütemben jöttek órákon át: 8-3-5-2-8 stb össze vissza. Viszont óráról órára 2-3 fájással több lett, én ezt figyeltem.


Karácsony estéjén született meg nekem is a fiam, remélem neked is szép lesz az egész!

2018. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm figyelni fogom én is ezt mert a délelőtt folyamán megnézték a magzatvízet, (ami szerencsére szép tiszta) de azóta sokkal de sokkal erősebb fajasaim vannak de 6-5-3-2 percenként. És nekem még mindig lent fáj a hasam (mint a menstruációs görcs él) és a derekam kB mint egy gyűrű. Az itteni szülésznő azt mondták, hogy akkor van igazi fájásom ha az egész hasam fáj.
2018. dec. 22. 16:51
 19/24 anonim ***** válasza:
Első szülésemkor a hasam nem is fájt, csak a derekam,iszonyúan. Második szüléskor giga erős mensi görcseim voltak, ami derékba sugárzott. Úgyhogy ne nagyon fogadj szót a nővéreknek, inkább szólj ha nagyon fáj, legalább fél percen át.
2018. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ird majd meg. 9-es vagyok, nem riogatasbol irtam, hanem ez a statisztika sajnos, ha valakit erdekel, utwna tud olvasni. Remelem, a Kerdezo racafol, bar a dokija hozzaallasa sajnos nem errol tamuskodik, hogy ok nelkul bent tartja.
2018. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!