Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Induljunk a kórházba vagy még...

Induljunk a kórházba vagy még várjunk?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta vannak fajasaim 10 percesek, de 2-3 óra után elmulnak, majd újra jelentkeznek. Most voltam pisilni és a nyákdugó egy része távozott, de a fájások megszüntek kB fél órája. Elinduljunk a kórházba vagy várjam meg újra a fajasokat? 39/5h km

2018. dec. 21. 21:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok tegnap meglett a baba tényleg csak jóslok voltak aznap 3x kerültem szuloszobara, de harmadjára kint is lett a baba két és fél óra alatt. Azt mondták a dokik hogy annyira erős jóslo fajasaim voltak, hogy azok miatt kitudtam tágulni így mikor megerkeztek a rendes fajasok amik hozzateszem ugyan ott fájtak csak még erősebben akkor már gyorsan ment minden.
2018. dec. 24. 06:35
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem avatkoztak be csak burkolt kellett repeszteni de nem kaptam se oxytocint semmit sőt még fájdalomcsillapítóra se volt idő. És az orvosomrol meg annyit hogy mikor előtt az idő hívtak és közölte hogy nem tud bejonni pedig végül a kiirt időpontom szültem.
2018. dec. 24. 06:40
 23/24 anonim ***** válasza:
Gratulálók jó egészséget és jó babázást. Boldog Karácsonyt:)
2018. dec. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
mikro indultál szülni?
2021. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!