Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire jönnek be ezek?...

Mennyire jönnek be ezek? Szülés előtti 10 napban már nem mozog a baba, befér a tenyerem a mellem alá, eltorzul az arcom, stb.

Figyelt kérdés
Minden rokon mondta az okosságát,miért nem fogok még szülni. Akkor ha érzem mocorogni pl,akkor komolyan nem lesz szülés még min.10 napig?
2018. dec. 25. 06:02
1 2
 1/13 babyboom567 ***** válasza:
92%
Mekkora hülyeség ez,hogy nem mozog.Még szülés közben is mozgott,sőt extrém módon kinyomta magát.Ha nem mozog a baba(ha 10 napig egyáltalán nem mozog a baba,akkor nem él, az hatalmas nagy baj).
2018. dec. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

1. Akkor szülj mihamarabb, mert ha nem mocorog, akkor ott komoly baj van, és halva fog születni

2. Hát ebben van az összes közül valamennyi ráció... Gondolom arra gondolnak, hogy mikor megduzzad a mell,

olyankor megfeszül, de ha kiskebled van, és nem ereszkedett meg, hogy a csába férne be alá... Hülyeség, egyén és mellfüggő.

3. WTF Ha eltorzul, mentő, mert stroke-ot kaptál.

2018. dec. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem mozog akkor konkrétan megindítanak.


Az arctorzulás bejött.

Észre sem vettem, csak utóbb 1 fotón. Előtte 2 nappal semmi.

Szülés előtt 10 órával fedagadt comb, vádli, arc..

2018. dec. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

U.i

Nem szállt le a hasam

2018. dec. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

A nem mozgás elmélete gondolom, abból indul ki, hogy ilyenkor már nagyon kevés helye van. De attól még simán mozoghat, csak már nem nagyon tud helyet változtatni, max. helyzetet, azt is nehezebben.

A befér a tenyered a melled alá meg azon alapszik, hogy szülés előtt gyakran leszáll a pocak. De ez nem törvényszerű pl. az enyém egyáltalán nem szállt le, az utolsó percig fent volt.

Azt viszont nem tudom, mitől torzulna el az arcod, max. a fájásoktól, de akkor meg nem éppen az arcoddal fogsz foglalkozni elsősorban és nem abból fog leesni, hogy indulni kell szülni.

2018. dec. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Vajúdás közben is mocorgott a lányom, akivel a pocakom kb a 30. héttől annyira lent volt, hogy kb mindenki azt mondta, koraszülés lesz. 41 hetesen indítottak... torz sem voltam, de erre a környezetemben láttam példát egyébként.


Most a második szintén lent van hetek óta, 33 hetes vagyok. 😉

2018. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi extra nem volt. Előtte este volt kb 3 jóslóm utána hajnalban indult a szülés rendszeres 10 perces fájásokkal. Előtte nap még szülinapi bulit tartottunk senki nem mondott semmit se az arcomra de a hasamra és én sem éreztem változást.

Másoknak meg leszáll a hasa meg hetekig jóslóznak.

39+5re szültem

2018. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Lányomnál az utolsó két hétben mindenki mondogatta, hogy lassan szülök, mert torzul a fejem. Ja, július volt, 40 fok, vizesedtem, mint a franc, naná, hogy torzult... programozott császárral született egyébként farfekvés miatt, esze ágában nem lett volna szegénynek még kijönni.

A tenyerem nekem sose fér a mellem alá, mert annyira alacsony vagyok, hogy a pocakom egészen a mellem alól indul már szinte félidőtől, nem tud annyira leszállni, hogy ne így legyen.

A mozgásra inkább no comment, az tényleg egy ökörség... jó nagy gond, ha nem mozog a baba.

2018. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolom,hogy hülyeségek. De a bölcs öreg anyós annyira biztosra mondta,hogy mivel még mocorog,nem fog megszületni,mert előtte 10 nappal már nem mozog.
2018. dec. 25. 10:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szinten puffadt fel a fejem, h szinte torz volt. Azon a héten meg is szültem, ugyh van benne valami.
2018. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!