Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire jönnek be ezek?...

Mennyire jönnek be ezek? Szülés előtti 10 napban már nem mozog a baba, befér a tenyerem a mellem alá, eltorzul az arcom, stb.

Figyelt kérdés
Minden rokon mondta az okosságát,miért nem fogok még szülni. Akkor ha érzem mocorogni pl,akkor komolyan nem lesz szülés még min.10 napig?
2018. dec. 25. 06:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az összes baromsàg, kb. Mint a fekete macska ha àtmegy előtted stb ...
2018. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kb majdnem mind csak babona, viszont az arcos dologban van valami. Mielőtt beindult a nagyobbiknál a szülés, kb 1 hétre mondta egy ismerősöm, hogy lassan itt az idő, más lett az arcom.

Sógornömnek 6 nappal szülés elött változott meg, karikás szemek, meg tényleg eltorzult neki. Még mondtam is neki, hogy szerintem te héten belül szül.

Most semmi jele nincs még nekem, de van egy olyan érzésem, hogy nem huzzuk ki terminus végéig.

2018. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mindbejön mindenkinek,ami ritka
2018. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!