Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen megszülni a placentát?

Milyen megszülni a placentát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy még akkor is vannak fájâsok, és szólnak h mikor kell nyomni? Vagy fájások már nincsenek? Érezni, hogy mikor van vége?
2018. dec. 31. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem addigra minimálisnak mondhatók voltak a fájdalmak a szülési fájások után, így a doki rásegített a kezével, nyomta kifele, ami baromira kellemetlen volt, de amint kinn volt, hatalmas megkönnyebbülést éreztem.
2018. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és akkor nekem már csak nyomnom kellett fájástól függetlenül, hogy minél előbb kinn legyen.
2018. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A szules utan nekem 1 fajasra kijott a mehlepeny, de az mar egyaltalan nem fajt. Sokkal konnyebb volt.
2018. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem éreztem semmit!
2018. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg meg jonne tolofajas es az segit megszulni (de az mar gyakorlatilag nem faj, csak inger inkabb a nyomasra).

Gyakorlatban nekem nem jott ez egyik szulesnel sem, miutan kint voltak a gyerekek nem ereztem semmilyen ingert a tolasra.

Szoval csak probalkoztam, ahogy mondta a doki/szuleszno, tobb kevesebb sikerrel.

Az egyik szulesemnel kuretre volt szukseg vegul.

2018. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem ilyesmire pedig 3x szültem és a kicsi még csak másfél éves.

Tehát gondolom nem fájt.

2018. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem semmit és tolófájás se jött.

A szülésznő kézzel segített, aztán a doki kitakarított (küret), de ezek már nem fájtak, csak éreztem, hogy odalent ügyködnek.

Jobban féltem a placenta megszülésétől, mint a rendes szüléstől, de teljesen felesleges volt.

2018. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Èn èszre sem vettem 😅

Fogalmam sincs, mikor vagy hogy jött ki 🤷🏼‍♀️

2018. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tűnt fel, hogy jön csak a szülésznőm egyszercsak felmutatta hogy megérkezett. :D
2018. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, felmutatta? 😲😬😬 Ez nagyon undi 😬😅😅

2018. dec. 31. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!