Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen megszülni a placentát?

Milyen megszülni a placentát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy még akkor is vannak fájâsok, és szólnak h mikor kell nyomni? Vagy fájások már nincsenek? Érezni, hogy mikor van vége?
2018. dec. 31. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem undi az, én is láttam az enyémet, olyasmi volt, mint egy - hü.lye hasonlat - máj. Legalábbis az enyém. Küret az nekem is volt, de doki azt mondta, ez mindenkinék van. Na az nekem borzaszto volz.
2018. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Hát szerintem nem éppen szívderítő látvány, főleg, hogy a szülésznőnek át kell néznie hogy egyben van-e és ott forgatta meg mutogatta. Undi. :D
2018. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Amolyan cuppanás féle. Nem fáj kicsit sem. És igen, jön még méhösszehiúzódás. Nekem a szülésznő szólt, hogy mikor nyomjak egyet.

Mi a 4. gyereknél mondtuk, hogy szeretnénk megnézni. Marha nagy volt, szerintem szép. Amennyire emlékszem.

2018. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Komolyan kíváncsi lettem 😃

Az elsô szülésem császár volt, ott nem mutogatták. Megpróbálhatom a hüvelyit, de erre a placenta dologra még alszom párat 😅

2018. dec. 31. 19:49
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülésnél jött egy tolófájás, vagyis nem is igazi, mert nem fájt, csak az inger volt, hogy nyomjak. Aszülésznőmeg bénázottközbe valamit, és így a méhlepény felugrott a hasamra. Elég undi volt, de inkább a sok vér miatt. Gyorsan lekapta onnan, és jót nevettünk.

A másodiknál nem volt ez az inger, csak mondták, hogy nyomjak, ki is jött. Nem fájt egyáltalán, egy melegséget éreztem, ahogy végighalad rajtam.

2018. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájt, mondta a szülésznő h most az jön, kihúzta óvatosan, kicsusszant, ennyi. De én nagyon paráztam tőle.
2018. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!