Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni második szülés?

Császár utáni második szülés?

Figyelt kérdés

Újra császárotok volt, sürgősségi vagy program? Vagy sikerült a vbac?

Megbántantad a döntésed, ha igen miért?


2018. dec. 31. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon akartam a VBAC-t, volt minden, dúla, fények, zene, masszázs, támogató team, tényleg nagyon nagyon szép és támogató volt, de sajnos nem sikerült. Hosszúra nyúlt vajúdás után teljesen kimerültem, de akkor is azt mondom, megérte megpróbálni. Egyrészt mindketten felkészültünk a picivel az érkezésére, nem csak hirtelen kikapták, másrészt tudom, hogy megtettem, amit tudtam.
2018. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekifutottam a hüvelyi szülésnek. A kiírt napon szépen be is indult a szülés, de aztán megállt a vajúdás. A gyönyörű rendszeres 2 perces fájásaim egyszercsak abbamaradtak. Ellenben elkezdett piszkosul fájni a hegem, így császár lett. Nem nagyon volt választásom, itt Ausztriában nagyon hüvelyi szülés pártiak. Ha nincs életveszély, akkor nincs császár. így nem volt mit megbánni.
2018. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kolléganőm szült császár után hüvelyi úton. Ő nagyon megszenvedte a másodikat. Nem magát a szülést, hanem a szövődményeit. Sajnos szanaszét szakadt, iszonyat fájdalmai voltak még hetekig.

Egyébként nem magától döntött így, hanem ahol szült ott hacsak nincs életveszély, akkor nem császároznak.

2018. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Vabc lett és életem legcsodásabb élménye volt. Engem nagyon megviselt a császár, a második, igazi szülés a nőiességembe vetett hitemet adta vissza.
2018. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Császár után 4. 5. szülés simán volt. Szóba se jött a császár, pedig a 4. szülésem 36 hetes, 3.5 kg-mos halott baba volt. 18 óra alatt szültem meg, oxitocinnal.
2018. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
😲5-os mi történt vele? Sajnálom!😔
2018. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Valószínű a köldökzsinór, mert a boncolás nem mutatott ki semmi kórosat. A kicsi lába, keze meg nagyon nyomódott volt a, látszott a köldökzsinór helye. Zárón is rajta volt, hogy szorosan rátekeredett köldökzsinór. Azóta szerencsére született még gyermekem, most lesz 10 éves.
2019. jan. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Császár volt mind2 és a harmadik is az lesz. Az első 2 között 7 év telt el, de nem lehetett hüvelyi, mondjuk én nem is bánom.
2019. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!