Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten 40 ezer forint...

Budapesten 40 ezer forint szerintetek megfelelő hálapénz fogadott szülésznőnek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen okés.
2019. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi ennyit adtunk, a terhesség alatt végig sokat segített és a kórházban is végig ott volt velem és a babámmal, szóval ért ennyit a figyelme.
2019. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Mi 70et adtunk de nem tudom mi az átlag
2019. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
60-at. Eredetileg 50-et akartunk de miután sikerült a gátvédelem emeltünk rajta. Nem tudom mi az átlag, nem érdeklődtünk és a szülésznő sem mondott konkrétat.
2019. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Elméletben úgy van, h amennyit szánsz a fogadott orvosra ( v amennyiben megegyeztek), azt elosztod kettővel és annyi megy a szülésznőnek. Ha nincs dokid csak szülésznő akkor amennyit kér, v ha nem mond árat amennyit szánsz rá. Esetleg lehet kérdezősködni h mennyit szoktak adni. Mi 40 000 ft ot adtuk a szülésznőnek 2016 ban, Szolnokon. Nem mondott árat, így annak a felét kapta majdnem amennyit a dokinak adtunk. Doki 90000 ft ot kapott. Egy ft ot sem sajnálok még utólag sem mert az orvos is nagyon jó volt és a szülésznő is.
2019. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%
Egy forintot sem ; ez a munkája.
2019. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jegecske ***** válasza:
nem értem, miért kellene szülésznőt fogadni?Ha otthonszülésről van szó, az eleve butaság, saját magát és a gyermeket is kiteszi életveszélynek, ha kórházról van szó nem fog melletted ülni, mert ezer felé fogja utasitani az orvos
2019. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!