Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyire ciki, ha...

Szerintetek mennyire ciki, ha nem fogom tudni az intim helyen rendesen leborotválni?

Figyelt kérdés

Másfél hét múlva be kell feküdnöm majd a kórházba,előtte még tükör segítségével, úgy ahogyan, de megoldom :-)

Lehet, hogy a baba érkezéséig lesz majd 2-3 hetem, addig pedig biztosan lesz már amit le kellene szedni....

Viszont ott bent szerintem normálisan nem fogom tudni megcsinálni :-(

Nagyon kellemetlen lenne szerintetek?


2010. jún. 30. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Én használtam, mivel már a terhesség legvégén voltam.

Depilánt vettem az intim területre, de a többi részre jó lehet a Veet is.


Remélem nem mondok rosszat.

Az intim részre került a vágás a császármetszés miatt, és nem okozott semmi gondot, hogy bekrémeztem azt a részt.

2010. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem így már én sem fogok kétségbe esni, ha nem fogom tudni megoldani!:-)

2010. jún. 30. 13:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoztam ilyesmivel, a szülésznő gátmetszés előtt 2 mozdulattal lehúzta ami útba volt az ollónak.
2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az első babánál elfolyt magzatvízzel, fájás nélkül mentem szülni,a szülésznő borotvált, nagyon rendes volt, mondta, hogy tudja, hogy ciki, de ne foglalkozzam vele. Ennél cikibb már csak utána a beöntés volt....de az nyugtatott, hogy nem én vagyok az első eset a munkája során.


A második babánál csaknem összefüggő fájásokkal kerültem a sülőszobára, az az egy tuti, hogy akkor beöntést nem kaptam, viszont, hogy borotváltak-e....talán igen...tényleg nem emlékszem pontoan, örültem, hogy élek! :-)

2010. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
amikor már nagyon nagy volt a hasam, annyira kifáradtam a borotválásba, hogy már nem érdekelt az egész. Szülés előtti este nagy nehezen leszedtem, de nem láttam, milyen munkát végeztem. Azt mondtam, hogy többet se szedem le. Nem is kellett, éjszaka menni kellett. A kórházban újra leszedte a nővér.
2010. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

dehogyis. a szülésznő megcsinálja szó nélkül, hidd el, pár százat már megcsinált előtted. :)

én mondjuk leszedtem magamnak, de én2 nappal túlhprdtam, szóval volt időm.

én a beöntéstől féltem a legjobban ,d eigazából olyan természetességgel csinálta a szülésznő az egészet, hogy nem is kellett zavarba lenni miatta.

2010. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
HAT A BABA NAGY HAJJAL JON MAJD AKKOR A VILAGRA SZOROS PUNI SZOROS FEJ
2012. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!