Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az volna a kerdesem h csaszar...

Az volna a kerdesem h csaszar szülés után, nem raknak be pisi csőt ugye?

Figyelt kérdés
Most volt egy ismerosomnek mütetje cisztát vettek ki, s tettek be neki pisi csőt, azon pisilt aztan mondog kicserélték neki.... De ilyet császár szüléskor ugye nem csinálnak? Gondolom hogy nem mivel a kisbabához ugyis felkel alni
2019. febr. 18. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Mindkét babámat természetes úton szültem, mindkettőnél többször katétereztek amíg a szülőszobában voltam, mert magamtól nem tudtam pisilni (pszichésen nekem ez nem megy ha valaki van a közelemben, pláne nem fekve, wcre meg nem mehettem ki), plussz a másodiknál azzal fenyegetett az egy szem kcsg nővér, hogy ha nem pisilek magamtól jön a katéter...

(Nekem mindegyik rohadtul fájt, az első rendes pisilések meg iszonyatosan! Kellett pár alkalom mire már nem fájt)

2019. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után még a szülőágyon tettek fel katétert mert nem tudtam pisilni. De nekem pisi után ki is vették azonnal.
2019. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindkét császárom előtt berakták a katétert 24 órára. De van olyan ismerősöm akinek természetes szülés után is berakták mert az anyuka nem tudott pisilni.
2019. febr. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Két császárom volt, kaptam katétert. Az elsőnél még az előkészítés közben, szóval érzéstelenítés nélkül, de nem fájt, csak picit kellemetlen, pedig nagyon féltem tőle. Az sokkal rosszabb volt, hogy délben volt a műtét, másnap hajnalban szedték ki a katétert, és amint kiment az érzéstelenítő, folyamatosan hólyaghurut érzésem volt, csípett, és állandóan pisilnem kellett tőle. A második gyerek máshol született, ott a műtőben kaptam a katétert, mikor már hatott az érzéstelenítő. Műtét után 6 órával kellett felkelni, akkor ki is vették, kb. meg sem éreztem egész végig, hogy ott van.

Amúgy császárnál az is lehet, hogy kapsz draint is, ami a sebből kivezető cső, és egy zacskóba megy belőle a trutyi. Én nem kaptam egyiknél sem ilyet hálistennek, de láttam sokakat, akik igen, 1-2 napig is ott volt nekik.

2019. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is kaptam az első szülésem után, mert sok vért vesztettem és nem kellhettem fel. Egyáltalán nem fájt mikor felrakrák, ill. míg bent volt sem, egészeszen addig míg ki nem ment az érzéstelenítő hatása amit a gátmetszés miatt kaptam. Kb. 12 óra után mondtam a dokinak, hogy szedjék ki mostmár, mert én veszem ki, igy egy egész gárda felügyelte (szó szerint), hogy pisilek e, de nem volt gond szerencsére.
2019. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!