Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány éves korban 'illik' egy...

Hány éves korban 'illik' egy lánynak szülni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 21:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#20 köszönöm az értelmes választ! :) Természetesen én még várok ezzel 1-2 évet, hiába van már párom és vágyom is rá, eléggé érett, és felnőtt vagyok ahhoz hogy belássam: még nincs itt az ideje, a körülményeim miatt..


#19 menj máshová kötekedni, én pusztán VÉLEMÉNYEKRE voltam kíváncsi, nem kell mögé látni semmit!Az inkább rólad árul el valamit, hogy nem bírsz leállni a kötekedéssel.


Szep napot!

2019. febr. 26. 12:50
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Véleményekre voltál kíváncsi, le is írta sok mindenki, te meg le hülyézel másokat. Senki sem mondott rólad ilyet, senki sem engedte meg magának azt a hangnemet amit most te. Ha fel vagy háborodva és kulturáltan nem tudsz írni csak eltartott és hülye jelzőket használsz másokra akkor az téged minősít. Én nem felvágtam, hanem megcáfoltam a te állításod miszerint a fiatalok csak szülnek és eltartatják magukat.

Ha készen állsz az anyaságra, de még úgy gondold, hogy várnál mi a francot foglalkozol azzal ki sürget téged. Feltettél egy kérdést válaszoltak is erre te jössz a lehülyézéssel és az ítélkezésekkel majd mikor megmondják, hogy állítsd le magad rögtön neki ugrasz a másiknak.

Nem tudom milyen fősulira jársz, de remélem nem olyanra, ahol emberekkel kell foglalkoznod, mert ezzel előítéletességeddel és hangnemmel amit megengedsz másokkal szemben az felháborító!

2019. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

"Nyilván ha nagyon akarom, már holnapután is összehozhatnám"


"Aki el tudja tartatni magát egy pasival 20 évesen és belenyugodni abba, hogy még minimum 3 (de legyen inkább 6, mert egy kisgyerek TELJES EMBERT kíván!) évig, annak se értem, hogy van hozzá gyomra/tartása."


Ezeket te írtad és akkor én vagyok, aki felvág meg, aki látatlanba megmond dolgokat.


Te vágtál fel, te szidsz és ítélsz el másokat és nem vagy hajlandó elfogadni a negatív kritikákat.

2019. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#22 -23: X'DDDDDD


Ennyi a válaszom! :D


Neeem, nem megyek már bele, fáradt vagyok ehhez! Kívánom, hogy egészséges legyen a gyereked, foglalkozz Vele, ne velem! :) Már rég lezártam a témát.

2019. febr. 26. 19:16
 25/27 bogyo30 válasza:

Ezt mindenki maga érzi.

Én azt vallom 20 êvekben jobb ennek több szempontja van.

Én 21 voltam a lányom születésénél a terhesség megse kottyant,a felêpülés sem és a baba adta dolgokat is könnyedén viseltem(éjszakázás,fogzás, sírás,rohangálás stb.)

Most 33 vagyok 6 hónapos babával és már nem volt minden olyan csuda jó és nehezebben viselem.

Semmiről nem maradtam le és mindent megadtam neki.

És legalább még esélyem van hogy nagyi legyek de aki 40 és a fölött szül hát necces.

És NEM szeretnék senkit bántani de a mai roham világban és stressz mellett csoda ha 70 évet ugye megéli az ember.

2019. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Kedves bogyo, ebben igazad van sajnos. Egyébként én is huszonévesen tervezek szülni, mindenképpen :)
2019. febr. 26. 22:06
 27/27 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy illik ? Mert bizony vannak emberek,akik sokkal jobban tették volna,ha soha nem vállalnak gyereket ,illem ide vagy oda .

Másrészről azt kéne végre felfogni,hogy a gyerek nem kötelező,azért mert a nagyi babázni akar,meg azért mert "így szokás" nem kell mindenkinek szaporodni .. Ez csak két emberre tartozik,nem illem kérdése . És át kell gondolni nem a társadalmi nyomás miatt vállalni,meg azért mert a tv aszonta' . Ebből a hozzáállásból még SOHA semmi jó nem sült ki .

Azt nem értem,hogyha örökbe akar valaki fogadni,az összes testnyílásába benéznek ,olyan feltételekkel vállalhat gyereket, szülni meg eszetlenül lehet a vakvilágba ,borzalmas egy világ ez .

2019. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!