Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki programozott császár...

Ha valaki programozott császárral szül, lelkileg jobban fel lehet készülni a dologra, amint amikor váratlanul kerül rá sor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút! Te kérted a programozott császárt, vagy túlhordtad a babát és a dokid javasolta? :)
2008. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem, sajnos faros a baba és a doki azt mondta, ha így marad, akkor császár. 34 hetes vagyok, még bízom abban, hogy megfordul :)
2008. nov. 9. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven megfordulhat! :) Sógornőmnek a 37. héten fordult meg és végül természetes úton szült. :)
2008. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete ismerősöm faros babát megszült. Még bőven megfordulhat. De a kérdésre válaszolva, igen rosszabb lelkileg, ha váratlanul ér. Nekem végig rendben volt minden, fejvégű volt a 20. héttől, fel sem merült sem a dokimban sem bennem, hogy császár lesz. Nekem meg sem fordult a fejemben, tökre vártam a szülést...erre a 42. héten megcsászároztak. Azóta sem tudtam teljesen feldolgozni. Hetekig sírtam , ha erről beszéltem, és ha hallottam, hogy más rendesen megszült. Nekem nehéz volt!!!
2008. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel lehet készülni rá, nagyon sokat számít, ha tudod, hogy mikor történik. Nekem egyik pillanatról a másikra közölték, hogy 10 percem van összepakolni, mert meg kell császározni, így 37 hétre szültem a kisfiam. Borzasztó érzés volt. Lelkileg annyira kikészültem, hogy nem is jött meg utána egyáltalán a tejem, pedig mindent megtettem érte. És az előző válaszolóhoz csatlakozva, én is rengeteget sírtam amiatt, hogy nem tudtam természetes úton világra hozni a babámat, és nem tudtam szopiztatni, nem tudtam annyira közel kerülni hozzá, mint egy szoptatós anyuka a kisbabájához.
2008. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Milyen fura, hogy sokan (pl. a "sztárok") minden pénzt megadnának, hogy császárral szüljenek, aki meg természetes úton szeretne, annak meg nem adatik meg :(
2008. nov. 9. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 28 hetes Uh után emlegették először a császárt, amikor kiderült, hogy faros a drága. (Az is maradt végig.) Akkor én is sokat sírtam, nagyon féltem.

2 héttel túlhordtam a kisfiamat, amikor közölték hogy másnap reggel 7-kor találkozunk a szülőszobán. (Már 1 hete bennt feküdtem a kórházban.) Aznap délután leesett a pici szívhangja, és szinte azonnal a műtőben találtam magam. Annyi időm sem volt, hogy megijedjek.

Utólag azt hiszem hogy jobb így. Egész éjjel azon agyaltam volna mi fog történni velünk.

Engem lelkileg egyáltalán nem viselt meg a császár, mert tudom azt, hogy a baba miatt így kellett történnie.

Ő ma 6 hetes, gyönyörű kisfiú, akit szerencsére szoptatni is tudok.

Sztem teljesen mindegy hogyan szülsz, a lényeg,hogy egészséges legyen a pici.

2008. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!